Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook sayfa yönetimini güncelledi

Facebook sayfa yönetimini güncelledi

17 Şubat 2015
Facebook sayfa yönetimini güncelledi - Facebook, sayfa yöneticilerine yönelik olarak yayınladığı ve Facebook'ta sayfa yöneten kullanıcıların mobil olsalar bile pek çok yönetim işlemini gerçekleştirebilmelerini sağlayan Facebook Pages Manager uygulamasını güncellediğini duyurdu.

Facebook, sayfa yöneticilerine yönelik olarak yayınladığı ve Facebook'ta sayfa yöneten kullanıcıların mobil olsalar bile pek çok yönetim işlemini gerçekleştirebilmelerini sağlayan Facebook Pages Manager uygulamasını güncellediğini duyurdu.

Hem iOS hem de Android versiyonları bulunan Facebook Pages Manager uygulaması, bundan böyle çok daha net ve sade bir tasarıma sahip. Güncellenmiş uygulamada ilk çıkan şey tasarım değişiklikleri olsa da, sayfa yönetimini kolaylaştıran pek çok öğe daha kullanılabilir durumda.

Sayfa aktifliğini ve sayfa ile ilgili istatistikleri görebileceğiniz alan güncellenen uygulamada daha ön plana alınmış. Bir süre önce bu tarafta web tarafında güncellemeler yapan Facebook ile, sayfa yönetimi uygulama bir yerde kendini eşlemiş olmuş diyebiliriz. Ayrıca artık sayfa içeriklerinin Pages Manager aracılığıyla girilmesi işlemleri de önyüzde artık daha fazla öne çıkarılmış.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası