Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLinkedIn Job Search, iş aramaya odaklı ayrı bir mobil uygulama
23 Ocak 2015
LinkedIn Job Search, iş aramaya odaklı ayrı bir mobil uygulama - LinkedIn ana uygulaması dışında iş aramaya odaklanan ilk bağımsız uygulamasını yayınladı. LinkedIn'in iş arama fonksiyonunu taşıdığı uygulamanın adı LinkedIn Job Search.

LinkedIn ana uygulaması dışında iş aramaya odaklanan ilk bağımsız uygulamasını yayınladı. LinkedIn'in iş arama fonksiyonunu taşıdığı uygulamanın adı LinkedIn Job Search.

Geçtiğimiz Nisan ayında 300 milyon kullanıcı sayısına ulaştığını duyuran LinkedIn,  2014ün mobilin yılı olmasını beklediğini belirtiyordu. LinkedIn'in yeni uygulamasını duyurduğu blog yazısına göre, kullanıcılarının yüzde 40ından fazlası LinkedIn'de iş aramak için mobili kullanıyor.

LinkedIn Job Search, LinkedIn'in iş arama fonksiyonunun mobile uyarlanmış hali. Uygulama iş aramayı olabildiğince kolay ve her yerden erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. Mobilde başarılı birçok uygulama gibi, LinkedIn de, bankada sıra beklerken geçen süre gibi kısa vakitleri kapsamına almış.

Halihazırda LinkedIn uygulaması kullanıcısıysanız, indirdiğinizde otomatik bir şekilde senkron olan uygulama önce konumunuzu tespit ediyor. Sayfanın merkezindeki arama çubuğuna aradığınız pozisyonu yazarak iş aramaya hemen başlayabiliyorsunuz. Arama sonuç listesi LinkedIn'in iş arama fonksiyonundaki ilanlardan besleniyor.

Uygulama, LinkedIn üzerinden yaptığınız daha önceki aramaları kullanarak, keşfet sekmesinde ilgili iş ilanlarını sıralıyor. İlanları takibe alabiliyor ve belirlediğiniz ilanlar için uyarı alabiliyorsunuz. Uygulamadaki bütün aktiviteniz gizli tutuluyor. Bu daha önce LinkedIn'de iş arama fonksiyonunda size bırakılan bir seçim olarak sunuluyordu.

LinkedIn'in bu açılımının, mobilin yaygın kullanımıyla birlikte, ana uygulamaların bölünmesi ve uygulama içi fonksiyonların bağımsız uygulamalar olarak yayımlanması trendiyle uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. LinkedIn'in yeni eklenen Job Search ile birlikte toplam uygulama sayısı da altıya çıktı. LinkedIn mobilde, LinkedIn, Contacts, Pulse, Recruiter Mobile ve SlideShare uygulamalarıyla yer alıyordu.

Yalnızca iPhone için geliştirilen uygulama önce Amerika'da piyasaya sürüldü ancak kısa sürede küresel olarak açılacağı da belirtiliyorYeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization ) alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

www.integralbilisim.com

Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası