Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTumblr'da 180 milyon blog üzerinde 80 milyar içerik var

Tumblr'da 180 milyon blog üzerinde 80 milyar içerik var

17 Şubat 2015
Tumblr'da 180 milyon blog üzerinde 80 milyar içerik var - Yahoo tarafından yaklaşık olarak 1 sene önce satın alınan Tumblr, hiç kuşkusuz dünyanın en zengin içerik ağı ve komünitelerinden biri konumunda.

Yahoo tarafından yaklaşık olarak 1 sene önce satın alınan Tumblr, hiç kuşkusuz dünyanın en zengin içerik ağı ve komünitelerinden biri konumunda.

.gif formatının günümüzde geldiği noktada büyük payı olan Tumblr, hem ABD hem de dünya çapında dengeli olarak dağılan milyonlarca kullanıcısıyla içerik üretimi ve tüketiminin en yoğun olarak yapıldığı mecralardan biri.

Bu yazıda sizlerle paylaşacağımız rakamlara göre Tumblr'ın 2014 Nisan itibarıyla sahip olduğu toplam blog sayıs 181,1 milyon. Aynı rakamın 2011in Mayıs ayında 17,5 milyon olduğunu da belirtelim. Diğer yandan Tumblr bünyesinde paylaşılan içerik sayısıyla -repost'larla birlikte- 82,9 milyar. 2013 yılı başında 40 milyar içeriğe yani İngilizce olarak post'a sahip olan Tumblr, bir buçuk sene içinde 80 milyar barajını aşmayı başarmış.

Şu sıralarda düzenlenen Cannes Lions 2014'de de sıkça bahsi geçen Tumblr'ın, geçtiğimiz yıllarla kıyasladığımızda hem blog hem de içerik sayısı olarak oldukça hızlı bir büyüme içinde olduğunu görüyoruz. Örneğin Yahoo satın aldıktan sonraki 1 sene içinde şirketin blog ve içerik sayısı neredeyse iki katına çıkmış. Hemen aşağıdaki grafiklerden detaylı rakamlara ulaşabilirsiniz. Bu arada grafikteki rakamların kümülatif olarak hesaplandığını ve bizzat NYC/ABD merkezli şirketi ait olduğunu belirtelim.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası