Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiPhone 6'nın Bükülme Sorunu Eğlence Konusu Oldu!

iPhone 6'nın Bükülme Sorunu Eğlence Konusu Oldu!

17 Şubat 2015
iPhone 6'nın Bükülme Sorunu Eğlence Konusu Oldu! - Apple'ın canını sıkacak iPhone 6 Plus sorunu ortaya çıktı!

Apple'ın canını sıkacak iPhone 6 Plus sorunu ortaya çıktı!

Kanıtlanan bu ciddi sorun iPhone 6 Plus'ta yaşanıyor. Bükülme sorunu olan cihazın şikayetleri Apple'ın canını sıkıyor. Telefonlarının bükülmesinden şikayetçi olan bir grup kullanıcı ilginç şikayerlerde bulunmaya başladı. Önce iPhone 6 Plus cihazını karalamak için yapıldığı düşünüldü ancak iş öyle değildi!

Daha önce iPhone 4'ün anten sorunu ve iPhone 5'in alüminyum gövdesinin çok kolay çizilmesi gibi sorunlar ile karşı karşıya kalan Apple şimdi ise amiral gemisi iPhone 6 Plus'ta benzer sıkıntılar yaşıyor. 

MacRumors forumlarında şikeyetlerini dile getiren kullanıcılardan ''Hanzoh'' takma adlı kişi telefonun günü büyük bölümünde pantolonun ön cebinde taşıdığını ve bu esnada uzunca otomatik kullandığını hatta bir düğümde dans ettiğini söylüyor. Tüm bunların sonrasında iPhone 6 Plus telefonunu masanın üzerinde koyduğu zaman yukarıya doğru bir kavis aldığını fark ettiğini dile getiriyor. 

Bir diğer iPhone 6 Plus kullanıcısı ''DevinPitcher'' otomobil kullandığı zaman ön cebinde taşıdığı telefonunun büküldüğünü fark etmiş. Sadece MacRumors forum sitesinde değil ayrıca diğer forum sitelerinde de bu tür şikayetlerini anlatan kullanıcılar bulunuyor. 

Apple'a sorunu bildirdikleri zaman kendilerinden onarım için 380 dolar talep edildiği söyleniyor. 

iPhone 6 Plus'ın şimdilik çok yaygın şikayetleri arasında bükülme sorunu var. Aşağıdaki video iPhone 6 Plus için endişe verici olarak görünüyor. iPhone 6 Plus almak isteyen kullanıcıların bu konuda hassas olması gerekiyor. 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası