Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle 600 milyon Euro'luk yatırımla Hollanda'da data center kuracak

Google 600 milyon Euro'luk yatırımla Hollanda'da data center kuracak

17 Şubat 2015
Google 600 milyon Euro'luk yatırımla Hollanda'da data center kuracak - Google, yaptığı resmi açıklamayla birlikte Hollanda'da yeni bir data center kuracağını açıkladı. Toplamda 600 milyon Euro'luk (1 milyar 726 milyon TL) yatırımla Hollanda'nın Eemshaven adını taşıyan bölgesinde kurulacak data center Google tarafından alınan çok ciddi bir yatırım kararı olduğunu söyleyebiliriz.

Google, yaptığı resmi açıklamayla birlikte Hollanda'da yeni bir data center kuracağını açıkladı. Toplamda 600 milyon Euro'luk (1 milyar 726 milyon TL) yatırımla Hollanda'nın Eemshaven adını taşıyan bölgesinde kurulacak data center Google tarafından alınan çok ciddi bir yatırım kararı olduğunu söyleyebiliriz.

Şu anda Google'ın Avrupa'da İrlanda, Finlandiya ve Belçika'da data center'ları bulunuyor. Google'ın  Hollanda'da kuracağı data center, Google'ın Avrupa'daki dördüncü merkezi olacak. Yapılan açıklamada Google'ın Avrupa'da çekilen işsizlik sıkıntısına karşın da duyarlılığı vurgulanmış. Verilen bilgilere göre, data center inşaatında 1000 işçi çalışacak.

Google'ın Eemshaven'de kuracağı data center'ın temel atma töreninde, Hollanda Ekonomi Bakanı Henk Kamp'ın bulunması da, Hollanda hükümetinin Google'a gösterdiği desteği kanıtlıyor. Google gibi bir devin tüm sunucularını kuracağı ülkeyi seçerken pek çok etmen söz konusu ve burada hükümetlerin desteği de önemli.

Google'ın açıklamalarına göre, son teknoloji ve tasarıma sahip olan soğutma ve elektrik sistemleriyle donatılacak olan Hollanda data merkezi, 2016 yılında ilk operasyonel faaliyetlerine başlayacak ve 2017'nin ikinci yarısında ise tam kapasite ile hizmet verecek. Toplamda 150 kişiye istihdam sağlayacak olan merkez, hem verimlilik açısından oldukça iddialı hem de klasik bir data merkezine nazaran yüzde 50 daha az enerji kullanması bekleniyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası