Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriDijital zaman makinesi Yourbot, mesajlarınızı 200 yıl sonrasına taşıyor

Dijital zaman makinesi Yourbot, mesajlarınızı 200 yıl sonrasına taşıyor

17 Şubat 2015
Dijital zaman makinesi Yourbot, mesajlarınızı 200 yıl sonrasına taşıyor - İnternet teknolojileri geleceğe bir mesaj bırakma kaygısında olan insanoğluna sürekli yeni fırsatlar sunuyor. Bunlardan biri de hatıralarınızı özel bir şekilde saklayan ve gelecek nesillere aktaracak olan Yourbot.

İnternet teknolojileri geleceğe bir mesaj bırakma kaygısında olan insanoğluna sürekli yeni fırsatlar sunuyor. Bunlardan biri de hatıralarınızı özel bir şekilde saklayan ve gelecek nesillere aktaracak olan Yourbot.

Botego'nun kurucusu Ekim Nazım Kaya'nın liderliğinde geliştirilen ve Kickstarter'da destek arayan Yourbot, hayattan ne anladığınızı kaydeden ve geleceğe taşıyan bulut tabanlı bir yazılım ve donanım çözümü. Princeton Üniversitesi'nce akademisyenlerince hazırlanan sorulara cevap veriyorsunuz ve Youbout cevaplarınızı 200 yıla kadar saklı tutuyor.

Kendi çapında bir zaman makinesi olan Yourbot'un sorularına webden veya mobilden cevap verebiliyorsunuz. Cevaplarınızı ilgili kişiye ulaştıracak donanım ise küçük bir ekrana sahip. 3 boyutlu taranmış görüntünüzü kullanarak cevaplarınızı canlı bir sunumla karşısındaki kişiye aktarıyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası