Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriToplu taşıma planlama uygulaması TRAFI'ye dolmuş ve minibüslere ait bilgiler eklendi

Toplu taşıma planlama uygulaması TRAFI'ye dolmuş ve minibüslere ait bilgiler eklendi

17 Şubat 2015
Toplu taşıma planlama uygulaması TRAFI'ye dolmuş ve minibüslere ait bilgiler eklendi - Geçtiğimiz Ocak ayında Türkiye pazarına adım atan Litvanya merkezli TRAFI'nin toplu taşıma verilerine yeni araçlar dahil edildi. İstanbul'da metrobüs, otobüs, vapur, feribot, tramvay ve metro zamanlarını kullanıcılarına aktaran TRAFI'ye dolmuş ve minibüslere ait bilgiler eklendi.

Geçtiğimiz Ocak ayında Türkiye pazarına adım atan Litvanya merkezli TRAFI'nin toplu taşıma verilerine yeni araçlar dahil edildi. İstanbul'da metrobüs, otobüs, vapur, feribot, tramvay ve metro zamanlarını kullanıcılarına aktaran TRAFI'ye dolmuş ve minibüslere ait bilgiler eklendi.

Bugün İstanbul'un yanında, Ankara, Bursa ve İzmir'de hizmet veren uygulamanın bu güncellemesi şu anda yalnızca İstanbul için geçerli. Yeni özelliğin kısa süre içinde TRAFI'nin hizmet verdiği diğer illerde de açılacağı belirtiliyor.

TRAFI'den aldığımız bilgiye göre, minibüs ve dolmuşlara ait hat verileri dolmuş ve minibüsçüler federasyonları ve derneklerden toplanarak sisteme dahil edilmiş.

Bugün 300 binden fazla kullanıcısı olduğu belirtilen TRAFI, ilk etapta kullanıcıları yardımıyla İstanbul genelindeki minibüs ve dolmuşlarla ilgili hat, güzergah gibi verileri toplamış. Ardından bu bilgileri sisteme dahil eden TRAFI, yine kullanıcı geri dönüşlerine göre verilerini iyileştirmiş. TRAFI, birçok kullanıcısının bu sürece dahil olduğu bilgisini veriyor.

Uygulamanın güncellenmesiyle birlikte gelen bir diğer değişiklikse TRAFI'ye eklenen haberler ve duyurular. Yol, trafik durumu ve toplu taşıma haberlerinin anlık bildirimler şeklinde aktarıldığı bu bölüm, kullanıcıların trafikle ilgili haberleri doğrudan TRAFI ile paylaşmasını sağlıyor.

Uygulamayı etkileşimli hale getiren özellik sayesinde, kullanıcılar, örneğin belirli bir otobüs hattının arızasını öğrendikleri anda TRAFI'ye raporlayabiliyor. Bundan sonraki plansa, tahmin ettiğiniz gibi, kullanıcılardan gelen anlık bildirimlerin trafik güncellemelerine entegre edilmesi.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası