Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung'a göre Galaxy Note 4'teki boşluk bir sorun oluşturmuyor

Samsung'a göre Galaxy Note 4'teki boşluk bir sorun oluşturmuyor

17 Şubat 2015
Samsung'a göre Galaxy Note 4'teki boşluk bir sorun oluşturmuyor - Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy Note 4 Güney Kore'de satışa sunulurken, ilk gelen haberler talebin oldukça yüksek olduğu şeklinde.

Samsung'un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy Note 4 Güney Kore'de satışa sunulurken, ilk gelen haberler talebin oldukça yüksek olduğu şeklinde.

Anavatanı Güney Kore'de yoğun bir ilgiyle karşılaşan Galaxy Note 4 kısa süre içerisinde stokları eritti. Telefon satışları Samsung'un yüzünü güldürse de, Galaxy Note 4'ün ilk parti üretiminde tasarımsal bir sorun ortaya çıktı. Kullanıcılardan gelen görüntüler de bu sorunu net bir şekilde ortaya koydu.

Galaxy Note 4'ün metal çerçevesi ve ekranı arasında ciddi bir boşluktan söz ediliyor. Hatta bu boşluktan kağıt ya da bir kartvizit rahatlıkla geçebiliyor. Mobil cihazlarda neredeyse ilk defa karşılaşılan bu durum Samsung'a göre sorun teşkil etmiyor.

Samsung'a cephesinden bir yönetici tarafından yapılan resmi açıklamada "Bildirilen sorun Galaxy Note 4'ün işlevselliğini ve kalitesini etkilemez. Galaxy Note 4 sıkı üretim ve kalite kontrol standartları eşliğinde müşterilere sağlanıyor" ifadesi yer aldı.

Galaxy Note 4'teki metal çerçeve ve ekran arasındaki boşluğu bir sorun olup olmadığını sonraki üretim serilerinde göreceğiz. Telefon ekim ayı içerisinde 140'tan fazla ülkede raflarda olacak. 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası