Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHonda önümüzdeki yıldan itibaren Android işletim sistemi kullanmaya başlıyor

Honda önümüzdeki yıldan itibaren Android işletim sistemi kullanmaya başlıyor

17 Şubat 2015
Honda önümüzdeki yıldan itibaren Android işletim sistemi kullanmaya başlıyor - Honda, Honda Connect ismini verdiği araç içi bilgilendirme sisteminde Nvidia'nın Tegra işlemci ve Android işletim sistemi kullanacak.

Honda, Honda Connect ismini verdiği araç içi bilgilendirme sisteminde Nvidia'nın Tegra işlemci ve Android işletim sistemi kullanacak.

Nvidia'nın resmi blogundan da açıklanan bilgiye göre Honda, Avrupa'da piyasaya çıkacak olan 2015 model Civic, Civic Tourer ve CR-V modelleride, standart donanım olarak Android işletim sistemli Honda Connect'i kullanacak. Tegra işlemcisiyle güçlü bir araç içi bilgilendirme sistemi olacak olan Honda Connect, Nvidia'nın oyun konsolu Shield'deki tecrübelerinden de faydalanmış.

Android 4.0.4 işletim sistemiyle çalışacak olan Honda Connect'in, 7 inç'lik dokunmatik bir ekran üstünde çalışması bekleniyor. Güçlü işlemcisi sayesinde araç sürücüsü ya da yolcular, bu sistemde kaydırma, zum gibi dokunmatik ekran hareketlerini hızlı tepkime süreleriyle gerçekleştirebilecek.

Daha önce de inovatif işlerini gördüğümüz Honda, bu yılın başında konsept modellerinin 3 boyutlu yazıcıdan çıktı alınabilecek versiyonlarını yayınlamıştı. Şimdi de Android tabanlı araçlarının ne kadar ilgi göreceği ve nasıl bir başarıya kavuşacağını ilk göreceğimiz otomobil markalarından birisi Honda olacak.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası