Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft ve HP ortaklığıyla 100 dolara Windows tablet

Microsoft ve HP ortaklığıyla 100 dolara Windows tablet

17 Şubat 2015
Microsoft ve HP ortaklığıyla 100 dolara Windows tablet - Bugün Windows 9'u tanıtacak olan Microsoft, etkinlik öncesinde tanıttığı yeni 99 dolarlık Windows tabletiyle dikkatleri üzerine çekti. Ancak HP'nin Stream serisi ürünlerinden oluşan uygun fiyatlı yeni cihazlar Windows 9 değil, Windows 8.1 tabanlı çalışıyor.

Bugün Windows 9'u tanıtacak olan Microsoft, etkinlik öncesinde tanıttığı yeni 99 dolarlık Windows tabletiyle dikkatleri üzerine çekti. Ancak HP'nin Stream serisi ürünlerinden oluşan uygun fiyatlı yeni cihazlar Windows 9 değil, Windows 8.1 tabanlı çalışıyor.

İkisi tablet ikisi dizüstü bilgisayarlar olmak üzere 4 farklı ürün tanıtan Microsoft, 7 inçlik HP Stream 7 ve 8 inçlik HP Stream 8 adlı tabletlerini sırasıyla 99.99 dolar ve 149.99 dolarlık fiyat etikeyleriyle Kasım ayında satışa sunmayı planlıyor.

Her iki modelde de 1 yıllık Microsoft Office 365 Personal kullanımı, 1TB OneDrive bulut depolama alanı ve aylık 60 dakikalık Skype konuşma süresi hediye eden Microsoft 8 inçlik modele aylık 200 MB'lık 4G mobil veri kullanımı da sunuyor.

Yeni HP Stream serisi dizüstü bilgisayarlar ise 11.6-inçlik Stream 11 ($199.99) ve 13.3 inçlik Stream 13 ($229.99) modellerinden oluşuyor. Fiyatlar sırasıyladolar ve dolar.

Her iki cihaz da HD ekrana sahip ve Stream 13 için dokunmatik ekran seçeneği de sunuluyor. 32GB eMMC flaş hafızaya sahip modeller farklı renkleriyle olduğu kadar hafifliği ve hızı ile de dikkat çekmek istiyor.

1TB OneDrive depolama alanıyla gelen modeller 25 dolarlık değerindeki Windows Store hediye kartıyla paralı uygulamalar ve oyunlara da ücretsiz erişmenin yolunu açıyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası