Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri2014'te alınabilecek en iyi 18 akıllı telefon!

2014'te alınabilecek en iyi 18 akıllı telefon!

17 Şubat 2015
2014'te alınabilecek en iyi 18 akıllı telefon! - Akıllı telefon dünyası hızla gelişiyor ve sürekli gelişen donanım, yazılım güncellemeleri ve yenilenmiş amiral gemileri ile insanlar hangi telefonu alacağına karar vermekte zorlanıyor.

Akıllı telefon dünyası hızla gelişiyor ve sürekli gelişen donanım, yazılım güncellemeleri ve yenilenmiş amiral gemileri ile insanlar hangi telefonu alacağına karar vermekte zorlanıyor.

Akıllı telefon dünyası hızla gelişiyor ve sürekli gelişen donanım, yazılım güncellemeleri ve yenilenmiş amiral gemileri ile insanlar hangi telefonu alacağına karar vermekte zorlanıyor. Eğer bir akıllı telefon almayı düşünüyor ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız bu haberimizde almaya değer en iyi akıllı telefonları inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Alpha

Motorola Moto E

Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 1520

Apple iPhone 6 Plus

LG Nexus 5

Huawei Ascend Mate 7

Nokia Lumia 930

Motorola moto G

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy S5

Apple iPhone 5S

OnePlus One

Sony Xperia Z3 Compact

LG G3

HTC One M8

Apple iPhone 6

Sony Xperia Z2


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası