Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung'da düşüş devam ediyor

Samsung'da düşüş devam ediyor

17 Şubat 2015
Samsung'da düşüş devam ediyor - Samsung'un geçtiğimiz yılı mumla arıyor.

Samsung'un geçtiğimiz yılı mumla arıyor.

Samsung, 2014 yılı üçüncü çeyrek mali sonuçları kamuoyuyla paylaştı. Güney Koreli üretici ikinci çeyrekte kar miktarında yaşadığı düşüşü 3. çeyrekte de sürdürdü. Samsung'un faaliyet kar miktarında %57.8 ile %61.8 arasında düşüş yaşadığını gözlendi.

Şirket 2014 yılının üçüncü döneminde yaklaşık olarak 3.8 milyar dolar kar elde etti. Söz konusu rakam oldukça yüksek bir meblağ olsa da, şirketin bir önceki çeyrekte 7.1 milyar dolar net kar, geçen yıl üçüncü çeyrekte ise 9.6 milyar dolar kar elde ettiği hesaba katıldığında, gelir noktasında ciddi bir düşüşün yaşandığı görülüyor.

Samsung'un mobil gelirleri tüm gelirlerin %60'ını oluşturuyor. Galaxy S5'in beklentilerin altında satması, artan pazarlama maliyetleri ve azalan ürün fiyatlarının kar miktarındaki düşüşte etkili olduğu bildirildi.

Galaxy Note 4'ün önümüzdeki günlerde yaygın şekilde satışa sunulacak olması, Galaxy A serisi modeller ve tatil döneminin başlayacak olması son çeyrekte karın bir miktar artmasında etkili olması bekleniyor


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası