Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriPrototip iPhone 6, 100 bin dolara satışa çıkarıldı!

Prototip iPhone 6, 100 bin dolara satışa çıkarıldı!

17 Şubat 2015
Prototip iPhone 6, 100 bin dolara satışa çıkarıldı! - Apple'ın kendisine yanlışlıkla iPhone 6 prototipi gönderdiğini iddia eden adam, ürünü internette satışa çıkarttı.

Apple'ın kendisine yanlışlıkla iPhone 6 prototipi gönderdiğini iddia eden adam, ürünü internette satışa çıkarttı.

Apple'ın yeni nesil iPhone'unu satışa çıkarmasıyla birlikte ilginç gelişmeler yaşanıyor.

'kimberlyk1018' takma isimli satıcının Online alışveriş sitesi eBay'da, Apple'ın kendisine sipariş ettiği yeni iPhone yerine iPhone 6'nın prototipini gönderdiğini iddia ederek elindeki cihazı satışa çıkardı.
Elindeki prototipin çok nadir bir ürün olduğunu söyleyen kullanıcı, cihazı eBay'de açık arttırmaya çıkarttı. 16 teklif ile birlikte 94,100 dolara kadar yükselen cihazın 100 bin doları geçmesi bekleniyor.

iPhone 6'nın prototipinin elinde bulunduğunu iddia eden satıcı hakkında Apple henüz bir açıklama yapmış değil. 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası