Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'ın 16 Ekim'deki etkinliğinden önce yeni iPad'in görüntüleri basına sızdı

Apple'ın 16 Ekim'deki etkinliğinden önce yeni iPad'in görüntüleri basına sızdı

17 Şubat 2015
Apple'ın 16 Ekim'deki etkinliğinden önce yeni iPad'in görüntüleri basına sızdı - Apple'ın yeni iPad ve iMac'leri tanıtması beklenen etkinliğini 16 Ekim'de düzenleyeceği kesinleşti. Dün itibariyle basın mensuplarına etkinlik davetiyeleri göndermeye başlayan Apple'ın bu defaki mesajı:

Apple'ın yeni iPad ve iMac'leri tanıtması beklenen etkinliğini 16 Ekim'de düzenleyeceği kesinleşti. Dün itibariyle basın mensuplarına etkinlik davetiyeleri göndermeye başlayan Apple'ın bu defaki mesajı: "Çok uzun zaman oldu".

16 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00'de başlayacak etkinliği biz de canlı bloglamayla aktaracağız. Zira etkinlikte Apple'ın iPad Air ve Mini'nin yeni versiyonlarını tanıtması bekleniyor. Daha önce burada yer verdiğimiz Bloomberg haberinde 9.7 inçlik yeni iPad Air'in okumayı kolaylaştıracak bir ekran özelliğiyle geleceğinden söz ediliyordu. Yeni iPad Air'in daha ince olmasının ve altın renginin sunulmasının yanı sıra Apple'ın Touch ID özelliğini iPad'lere uyarlaması da beklentiler arasında. Etkinlikte yeni iMac ve OS X Yosemite da gündemde olacak gibi görünüyor.

Gelenek olduğu üzere Apple'ın lansmanından önce basına sızan ilk ürün görselleri ise Vietnamlı Tinthe blogundan. İlk olarak 9to5 Mac'in dikkat çektiği görüntülerde yeni iPad Air'in daha ince olması ve parmak izi tanıma özellği görülebiliyor.
Tenthe'ye göre yeni iPad Air 7 mm incelikte. Bu, 6,9 mm olan iPhone 6 ve 7,1 mm olan iPhone 6 Plus'ın tam arasında bir incelik.Apple, inceliği sağlamak için Mute düğmesinden vazgeçmiş, potansiyel sızıntıya göre.En belirgin farksa parmak izi okuma yani Touch ID özelliği.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası