Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiPhone ve iPad için geliştirilen ilk USB bellek iStick piyasaya çıktı

iPhone ve iPad için geliştirilen ilk USB bellek iStick piyasaya çıktı

17 Şubat 2015
iPhone ve iPad için geliştirilen ilk USB bellek iStick piyasaya çıktı - Bu yılın ortasına doğru bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan, iPhone ve iPad'ler için USB bellek ürünü, 100 bin dolarlık hedefini aşarak toplamda 1 milyon 100 bin dolar civarında bağış toplamayı başardı. Bağışlar toplamda 1500'e yakın ayrı kişiden geldi.

Bu yılın ortasına doğru bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan, iPhone ve iPad'ler için USB bellek ürünü, 100 bin dolarlık hedefini aşarak toplamda 1 milyon 100 bin dolar civarında bağış toplamayı başardı. Bağışlar toplamda 1500'e yakın ayrı kişiden geldi.

iStick adı verilen ürünün üstünde bir lightning kablosu bulunuyor ve dilerlerse kullanıcılar, USB ile attıkları datayı, lightning girişi aracılığıyla iPhone ya da iPad'lerine bağlayarak dosyalarını uygulama aracılığıyla aktarabiliyorlar.

Bugüne dek, iPhone ya da iPad'inizdeki belgeleri ya da aynı şekilde USB'deki belgelerinizi direkt bir yöntemle aktarmanız oldukça zorlu ve dolaylı bir işlemdi. San Francisco merkezli girişimin gördüğü büyük ilgi de, kullanıcıların böyle bir USB bellekle ilgili taleplerinin ne kadar yüksek olduğunu kanıtlıyor.

iStick adı verilen USB bellekler, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB ve 128GB'lık olmak üzere, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle geliyor olacak. Ürünün 8GB'lık versiyonu 80 dolar iken, 128GB'lık verisyon ise 350 dolar civarında.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası