Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung'un hangi cihazları Android 4.4.4 güncellemesi alacak

Samsung'un hangi cihazları Android 4.4.4 güncellemesi alacak

17 Şubat 2015
Samsung'un hangi cihazları Android 4.4.4 güncellemesi alacak - Android ekosisteminin en önemli sorunu bildiğiniz gibi güncellemedir.

Android ekosisteminin en önemli sorunu bildiğiniz gibi güncellemedir.

Android ekosisteminin en önemli sorunu bildiğiniz gibi güncellemedir. Firmalar kullanıcıları "her güncelleme iyi değildir", "her güncelleme telefonunuza stabilte kazandırmaz" gibi pembe yalanlar söylese de aslında durum böyle değildir.

Bu yılın başında 1300 TL verilip alınan telefonların güncelleme alamaması ve üreticilerin bunun normal olduğunu kullanıcılarına empoze etmesi için söylenebilecek en hafif cümle sanırım "saçmalık" olacaktır.

Güncelleme konusunda kullanıcılarına en büyük sorun yaşatan firmalardan birisi olan Samsung Android 4.4.4 KitKat güncellemesini hangi telefonlara vereceğini nihayet duyurdu.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası