Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook, Güvenlik Durumu Kontrolü özelliğini duyurdu

Facebook, Güvenlik Durumu Kontrolü özelliğini duyurdu

17 Şubat 2015
Facebook, Güvenlik Durumu Kontrolü özelliğini duyurdu - Facebook, salgın hastalık, doğal afet ya da benzer kriz anlarında kullanılmak üzere yepyeni bir özelliğinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Facebook, salgın hastalık, doğal afet ya da benzer kriz anlarında kullanılmak üzere yepyeni bir özelliğinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Kimi zaman, telefon hatlarının kilitlendiği anlarda internet erişimine sahip olduğunu düşündüğümüzde, yakınlarımızın böylesi durumlarda iyi olup olmadıklarını internet aracılığıyla anlayabilmemiz mümkün oluyor.

Facebook Güvenlik Kontrolü'nün çalışma mantığından bahsetmek gerekirse yaşanan afet anlarında, afetin gerçekleştiği bölgeye yakın olan insanlara bir bildirim iletiliyor. Bildirimde, durumunuzu arkadaşlarınızla paylaşmak için "Güvendeyim" butonuna basabiliyor ve yakın çevrenizi güvende olduğunuzdan haberdar edebiliyorsunuz.

Size bildirim geldiğinde bir kriz masası sayfasına erişiyor, afetten etkilenen kaç arkadaşınız olduğunu, kaçının "güvendeyim" seçeneğini işaretlediğini ve kaç kişinin henüz bildirime cevap vermediğini görebiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Google'ın da benzer anlarda hizmet veren bir kayıp kişi arama motoru bulunuyor. Facebook'un Safety Check adını verdiği ürünü, Facebook iOS, Android mobil uygulamalarının yanı sıra, Facebook web sürümünden de kullanılabiliyor.

Asla test etmek zorunda kalmayacağımızı temenni ettiğimiz ürünün sadece afet anlarında gelen bildirimle devreye girdiğini ve başka herhangi bir yerden ulaşılamadığını da belirtelim.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası