Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTurkcell yenilenen akıllı TV platformu Turkcell TV Plus'ı tanıttı

Turkcell yenilenen akıllı TV platformu Turkcell TV Plus'ı tanıttı

17 Şubat 2015
Turkcell yenilenen akıllı TV platformu Turkcell TV Plus'ı tanıttı - Turkcell, bugün yaptığı basın toplantısıyla yenilenen akıllı televizyon ürünü Turkcell TV Plus'ın tanıtımını yaptı. GTB Power 100 listesine giren Turkcell Grup CEO'su Süreyya Ciliv'in yaptığı tanıtımla Turkcell akıllı televizyon alanındaki yeni hizmetlerini gözler önüne serdi.

Turkcell, bugün yaptığı basın toplantısıyla yenilenen akıllı televizyon ürünü Turkcell TV Plus'ın tanıtımını yaptı. GTB Power 100 listesine giren Turkcell Grup CEO'su Süreyya Ciliv'in yaptığı tanıtımla Turkcell akıllı televizyon alanındaki yeni hizmetlerini gözler önüne serdi.

Konuşmasının başında her zamanki gibi mobil ve ağ temelli teknolojik dönüşümün önemine değinen Süreyya Ciliv, Turkcell TV Plus'ın özetle bu geleceğe dönük bir ürün olduğunu söyledi. Ciliv'in verdiği rakamlara sabit televizyon yayınlarını izleme oranı 2006'da yüzde 69 iken 2013'te yüzde 32'ye düşmüş ve kullanıcılar artık 'seç izle' tipi yayıncılığa yöneliyor.

Çin, Brezilya ve Türkiye'nin televizyona en çok bağımlı ülkeler olduğunu paylaşan Ciliv, akıllı telefonların çoğu ülkede en çok bakılan ekran olduğuna işaret etti. Turkcell TV şimdiye kadar 6 milyon kullanıcıyla 600 milyon dakika izleme sunmuş ve Ciliv, Turkcell TV+'ın Türkiye'nin yarısına (35 milyon Turkcel + 1 milyon Superonline abonesi) ulaşmaya hazır olduğunu ama diğer kullanıcılara da kapılarının açık olduğunu ifade etti.

Süreyya Ciliv'den sonra Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan sahneye çıktı ve canlı deneyimle Turkcell TV Plus'ın özelliklerini gösterdi.

Kişiye özel yayın, aynı anda farklı yayınları kaydetme, sınırsız kanal ve sınırsız bulut yedeklemesi (teorik olarak), interaktif TV, çevrimiçi içerikler, kişisel kanallar, kaydet-geri al izle, sosyal medya paylaşımları Turkcell TV Plus'ın öne çıkan özellikleri olarak tanıtıldı

Murat Erkan, çoğu özelliği birebir tanıtırken ekran ve cihaz geçiş hızı Turkcell TV Plus'ın yetkin bir platform izlenimi  olduğunu gösterir nitelikteydi. Turkcell Akademi içeriklerine Turkcell TV Plus üzerinden ulaşabilmenin de mümkün olduğunu paylaşan Murat Erkan, Turkcell Superonline müşterilerinin bu erişimden ücretsiz faydalanabileceğini de paylaştı.

Özel olarak hazırlanan Plus Salonlar kategorisi içindeki dizilerde bölümleri sıralı geçiş imkanıyla izlemek mümkün oluyor. İnteraktif bölümde ise izlenen kanalla ilgili Twitter içerikleri görülebiliyor. Facebook ve Twitter'da paylaşım yapılabiliyor.

Murat Erkan, Turkcell'in Digiturk ile işbirliği içinde olduğunu, özellikle içerik tarafında işbirliklerine açık olduklarını ve mevcut Turkcell hizmetlerinin Turkcell TV Plus'a dahil edileceğini de soru cevap bölümünde açıkladı.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası