Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter zaman akışına sesli kartları ekledi

Twitter zaman akışına sesli kartları ekledi

17 Şubat 2015
Twitter zaman akışına sesli kartları ekledi - Twitter, mobil deneyiminde zaman akışına sesleri de ekleyen Audio Cards'ı duyurdu. Şirketin resmi blogundan paylaştığı Audio Cards, kullanıcıların iOS ve Android cihazlarından Twitter zaman akışında gördükleri tweet'lerdeki bağlantılı sesleri doğrudan dinlemelerine izin veriyor.

Twitter, mobil deneyiminde zaman akışına sesleri de ekleyen Audio Cards'ı duyurdu. Şirketin resmi blogundan paylaştığı Audio Cards, kullanıcıların iOS ve Android cihazlarından Twitter zaman akışında gördükleri tweet'lerdeki bağlantılı sesleri doğrudan dinlemelerine izin veriyor.

Twitter, zaman akışında doğrudan müzik dinlemeyi sağlayan özellik için Apple ve SoundCloud'la işbirliği yapmış. Apple işbirliği kullanıcıların belirli şarkıları zaman akışında dinlemesini ve dilerlerse iTunes Store'a giderek doğrudan satın almasını sağlıyor. Bunun için bir komisyon ücreti almayan Twitter'ın beklentisi zaman akışında daha özel içerik ve tabi daha fazla etkileşim sağlamak.

Audio Cards, bugünden itibaren Twitter'da görülebiliyor. David Guetta'nın yukarıda gördüğünüz tweet'ı aslında bir Audio Cards örneği. Verilen link, Twitter masaüstünde sizi ilgili şarkının SoundCloud sayfasına yönlendiriken, mobilde oynatılabilir bir medya olarak tweet'e ekleniyor. Şarkıyı dinlerken Twitter'da gezinmeye devam ediyorsunuz.


Platformunda çok sayıda bağımsız müzisyen ve yayıncı bulunan SoundCloud da işbirliğiyle, kullanıcılarının ürettiği içeriği doğrudan Twitter'da paylaşmalarını ve keşfedilmelerini sağlıyor. SoundCloud işbirliğiyle Twitter'da sesli yayın yapacak çok sayıda kişi ve kurum arasında, David Guetta, Kevin Smith, Beyaz Saray, Washington Post, NASA gibi isimler var.

Daha önce müzik servisinden aradığını bulamayan Twitter için ses, yeni bir deneyim değil. Ancak yeni Audio Cards özelliğinin gerek içerik üreticiler açısından gerekse ticari anlamda daha büyük şansa sahip olduğunu söyleyebiliriz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası