Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple 27 inçlik Retina 5K ekranlı iMac'i tanıttı

Apple 27 inçlik Retina 5K ekranlı iMac'i tanıttı

17 Şubat 2015
Apple 27 inçlik Retina 5K ekranlı iMac'i tanıttı - Apple'ın dün gece gerçekleşen iPad lansmanından beklenildiği üzere retina ekrana sahip iMac çıktı. Her ne kadar tek bir boyutta olması beklentileri tam karşılamasa da iMac'lerin bu en üst modeli oldukça etkileyici oldu.

Apple'ın dün gece gerçekleşen iPad lansmanından beklenildiği üzere retina ekrana sahip iMac çıktı. Her ne kadar tek bir boyutta olması beklentileri tam karşılamasa da iMac'lerin bu en üst modeli oldukça etkileyici oldu.

Belki de daha iyi donanıma sahip iPad'lerin yaratamadığı heyecanı yarattığı için retina ekranlı iMac etkinliğin en fazla "waw" etkisi yaratan ürünüydü. 27 inçlik iMac 5120 x 2880 piksellik ekran çörünürlüğüne sahip. Bu çözünürlükle yeni iMac şimdilerde satılan 4K Led TV'lerin bir adım ötesinde. Bir önceki serideki 27 inçlik iMac'lerin ekran çözünürlüğü ise 2560 x 1440 piksel olduğunu hatırlatalım.

1920 x 1080 olan HD görüntünün 7 katı daha fazla piksel barındıran yeni ekranın ne kadar etkileyici olduğunu sanırım en iyi aşağıdaki fotoğraf açıklıyor.

Yeni iMac'te en çok dikkat çeken özellik ekranı olsa da teknik donanımı da tabii ki geliştirilmiş. Buna göre retina ekranlı yeni iMac, minimumda 3.5GHz 4 çekirdekli İntel Core i5 işlemci, 8GB RAM, AMD Radeon R9 M290X grafik kartı ve 1 TB'lık Fusion Drive hafıza ünitesiyle geliyor.

Amerika'da fiyatı 2799 dolar olarak belirlenen retina ekranlı iMac'in Türkiye fiyatı da belli oldu. Türkiye Apple Store'unu ziyaret ettiğinizde yeni iMac'in fiyatının 7299 TL


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası