Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriNokia Lumia 1320 Detaylı İnceleme

Nokia Lumia 1320 Detaylı İnceleme

17 Şubat 2015
Nokia Lumia 1320 Detaylı İnceleme - Nokia geçtiğimiz yıl Ekim ayının sonlarında Abu Dhabi'de düzenlenen Nokia World etkinliğinde Windows Phone platformu adına bir çok ilke imza atan Lumia 1320 adıyla yeni cihazının tanıtımını gerçekleştirmişti.

Nokia geçtiğimiz yıl Ekim ayının sonlarında Abu Dhabi'de düzenlenen Nokia World etkinliğinde Windows Phone platformu adına bir çok ilke imza atan Lumia 1320 adıyla yeni cihazının tanıtımını gerçekleştirmişti.

Nokia geçtiğimiz yıl Ekim ayının sonlarında Abu Dhabi'de düzenlenen Nokia World etkinliğinde Windows Phone platformu adına bir çok ilke imza atan Lumia 1320 adıyla yeni cihazının tanıtımını gerçekleştirmişti.

Nokia Lumia 1320, 1280X720 HD, 6″ büyüklüğündeki ekran boyutuyla phablet segmentine atılan ilk adımı, Qualcomm Snapdragon 1.7 gHz Dual Core chipsetiyle, phablet segmentinde Lumia 1520 ile birlikte hem ilk Nokia cihazı hem de ilk Windows Phone akıllı telefon olmuştu.

Ocak ayının ortalarından itibaren Avrupa'nın bir çok ülkesinde satışa çıkarılan Lumia 1320 ülkemizde de Şubat ayında satışa sunuldu.

18 Şubat tarihi itibariyle 999 Tl gibi uygun bir fiyatla satışa sunulan Nokia Lumia 1320 perakende mağazalarındaki yerini almış oldu.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası