Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriKolin Grup ile Aksa Enerji Toplantı Yaptı

Kolin Grup ile Aksa Enerji Toplantı Yaptı

17 Şubat 2015
Kolin Grup ile Aksa Enerji Toplantı Yaptı - Avea'nın sektörün büyümesine yönelik sunduğu çözümler ve yaptığı yatırımlar ele alındı.

Avea'nın sektörün büyümesine yönelik sunduğu çözümler ve yaptığı yatırımlar ele alındı.

Avea CEO'su Erkan Akdemir ev sahipliği ve moderatörlüğünde; Kolin Grup CEO'su Cantekin Dinçerler ile Aksa Enerji Genel Müdürü Cüneyt Uygun katılımıyla gerçekleşen toplantıd, özeleştirme süreci devam ederken mobilleşen enerji sektörünün geleceği, dijitalleşmenin sektöre ve tüketiciye getireceği katkılar ve Avea'nın sektörün büyümesine yönelik sunduğu çözümler ve yaptığı yatırımlar ele alındı.

Toplantıda söz alan Avea CEO'Su Erken Akdemir, Avea olarak Türkiye'nin stratejik sektörleriyle işbirliği yaptıklarını ve enerji ve teknoloji arasında da işlenmesi gereken niş bir alan olduğunu ve bu nedenle enerjiye odaklandıklarını kaydederken, sözlerini şöyle sürdürdü:

"2015'te yapılacak tam serbestlik düzenlemesiyle birlikte fatura miktarı ayrımı olmaksızın bireysel ve kurumsal tüm müşteriler; kendi elektrik dağıtım şirketlerini kendileri seçerek sayaçlarını o şirkete taşıyabilecekler. Bu gelişme, sektörde rekabeti bambaşka bir boyuta taşırken; tüketici odaklı yeni bir dönemin de kapıları açılacak. Teknolojiden en doğru şekilde yararlanan şirketler, bu önemli rekabette önde olacaklar. Bu noktada enerji bizim en güçlü olduğumuz alanlardan biri… GSM sektöründe her yöne tarifelerinin mimarı olarak, sektörümüzde rekabeti tüketici lehine yeniden şekillendirmiştik. 9 çeyrektir numara taşımanın lideriyiz. Yani elektrik dağıtımındaki bu yeni dönem, bizim tecrübelerimizle oldukça örtüşüyor. Enerji kayıplarının reçetesi ise uzaktan sayaç okuma… Yani bir başka uzmanlık alanımız olan M2M. Enerji dağıtım sektöründe uzaktan sayaç okuma gibi teknolojiden en doğru şekilde yararlanan şirketler bu önemli rekabette öne geçecek. Avea bu sektöre özel geliştirdiği uygulama ve çözümleriyle sektör şirketlerinin lider iş ortağı olacak."

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası