Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAcron Bilişim birinci derecede danışman şirket oldu

Acron Bilişim birinci derecede danışman şirket oldu

17 Şubat 2015
Acron Bilişim birinci derecede danışman şirket oldu - ACRON Bilişim, Türkiye'nin lider SAP Danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

ACRON Bilişim, Türkiye'nin lider SAP Danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

ACRON, hayata geçirdiği önemli projeler ve SAP alanında geliştirdiği inovatif çözümlerle, çok kapsamlı akreditasyona sahip, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY Destek Programı'nda "Birinci Seviye Danışman Firma" olma hakkını kazandı.

ACRON Bilişim Genel Müdürü Semih Gür, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; "TURQUALITY kapsamında ACRON'dan hizmet alan şirketler, firmanın danışmalık düzeyindeki yeni konumlandırması ile tüm projelerde, daha verimli hizmet alabilecekler. Türkiye'nin önde gelen danışmanlık firmalarından biri olarak kalite yönetimine verdiğimiz önemin ve yaptığımız yatırımın karşılığını, en üst seviyede konumlanan Danışmanlık Firması olarak görmek, bizler için de mutluluk verici. TURQUALITY kapsamında desteklenen markalar ile işbirliğine gittiğimizde İkinci Seviye sertifikasyondan farklı olarak, bir üst limit olmadan proje bedelinin yüzde 50'sinin 'Destek Programı' dahilinde değerlendirilecek olması, önemli bir teşvik. Bu doğrultuda bizler de müşterilerimize sunacağımız ürünler ve geliştireceğimiz çözümlerde daha uygun bütçeler sunma şansı yakalayacağız. Günden güne büyüyen hizmet hacmimizle, yeni merkez ofisimizde proje yönetimi operasyonlarına imza atarken, marka değerimizin devlet destekli bir kurum olan TURQUALITY tarafından tescil edilmesini de son derece önemli buluyoruz" dedi.

ACRON Bilişim aynı zamanda SAP'nin belli sektörler için üretilen çözüm ve ürünlere özel sertifikasyonu olan "SAP Recognized Expertise (Kabul Edilmiş Uzmanlık Alanı)" sertifikasının, Otomotiv, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İş Analitikleri gibi alanlarda sahibi. SAP PartnerEdge Programı kapsamında özel olarak tasarlanan "SAP Recognized Expertise" ile sektörlere özel iş ihtiyaçlarına uygun SAP projeleri çerçevesinde, hedef odaklı ve verimli iş süreçlerine imza atan ACRON, endüstri bazlı uzmanlığının da bu sertifikayla altını çiziyor. Ürün ve çözümler özelinde farklı yetkinliklere sahip Danışman kadrosu ile ACRON Bilişim, Türkiye'nin lider SAP Danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası