Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriVeeam'den Microsoft ve VMware ile işbirliği

Veeam'den Microsoft ve VMware ile işbirliği

17 Şubat 2015
Veeam'den Microsoft ve VMware ile işbirliği - Veeam, özellikle Microsoft ve VMware ile yakın çalışarak Veeam Bulut Sağlayıcıları'nın (VCP) Veeam Cloud Connect'i Microsoft Azure ve Vmware vCloud Air'de sorunsuzca konuşlandırabilmelerini sağlayacak.

Veeam, özellikle Microsoft ve VMware ile yakın çalışarak Veeam Bulut Sağlayıcıları'nın (VCP) Veeam Cloud Connect'i Microsoft Azure ve Vmware vCloud Air'de sorunsuzca konuşlandırabilmelerini sağlayacak.

Sağlayıcıları'nın (VCP) Veeam Cloud Connect'i Microsoft Azure ve Vmware vCloud Air'de sorunsuzca konuşlandırabilmelerini sağlayacak.

Yedekleme/kurtarma yazılımları cirosu 2013'te yüzde 6.8 artarak 4.7 milyar dolara ulaştı. Büyümenin nedeni bir yandan bulutta etkinleşmiş yedekleme/kurtarma için entegre çözümlere olan talebin artmasıyken diğer yandan da bilişim yönetimine olan ihtiyacın genişlemesi. İşletmeler operasyonlarını açık ya da hibrit buluta genişletmek istedikçe veri koruma uygun bir aday oldu. Veeam'in Microsoft ve VMware ile yakın işbirliği müşteri ihtiyaçlarını karşılayan güçlü çözümler sunarak pazardaki liderliğini devam ettiriyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası