Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :

ASUS IFA 2014

17 Şubat 2015
ASUS IFA 2014 -  IFA 2014'te yapılan basın toplantısında tüm dünyanın merakla beklediği akıllı saat ASUS ZenWatch da dahil olmak üzere şirketin yeni ürünlerini birlikte tanıttı.

IFA 2014'te yapılan basın toplantısında tüm dünyanın merakla beklediği akıllı saat ASUS ZenWatch da dahil olmak üzere şirketin yeni ürünlerini birlikte tanıttı.

ASUS Kurumsal Başkan Yardımcısı Eric Chen, ASUS Tasarım Merkezi Başkan Yardımcısı Mitch Yang ve ASUS Kıdemli Ürün Direktörü Derek Yu, IFA 2014'te yapılan basın toplantısında tüm dünyanın merakla beklediği akıllı saat ASUS ZenWatch da dahil olmak üzere şirketin yeni ürünlerini birlikte tanıttı. ASUS Başkan Yardımcısı Chen, yaptığı konuşmada 1989 yılında bir anakart şirketi olarak kurulan ASUS'un aradan geçen 25 yıl sonunda geldiği noktayı vurgularken, ZenFone akıllı telefon ürün ailesinin elde ettiği başarıya dikkat çekti. "ZenFone'un başarısı herkesin kullanabileceği olağanüstü bir telefon üretme tutkumuzu yansıtıyor" diyen Chen, ZenFone'un LTE versiyonunun yılın dördüncü çeyreğinde Avrupa'da satışa sunulacağını açıkladı. ASUS Kıdemli Ürün Direktörü Derek Yu ise dünyanın en ince 13,3 inç QHD+dizüstü bilgisayarı olan Zenbook UX305, şık ve kompakt EeeBook X205 ve MeMO Pad 7 (ME572C) gibi yenilikleri tanıttı. ASUS Tasarım Merkezi Başkan Yardımcısı Mitch Yang ise Google iş birliğinde üretilen ASUS ZenWatch akıllı saatin ayrıntılarını paylaştı.
Dünyanın en ince 13,3 in. QHD+ dizüstü bilgisayarı Zenbook UX305
Zenbook UX305 Ultrabook™ 12,3mm kalınlığıyla dünyanın en ince 13,3-inç QHD+ dizüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor. Geleneksel Zenbook tasarım öğelerini bünyesinde barındıran ürün yalnızca 1,2 kg ağırlığında. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası