Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriNokia Here Maps'in Android için beta sürümü yayınladı

Nokia Here Maps'in Android için beta sürümü yayınladı

17 Şubat 2015
Nokia Here Maps'in Android için beta sürümü yayınladı - Microsoft, Nokia adını cihazlarından kaldırma kararı alırken Finlandiyalı şirketin yenilenen haritalar servisi Here Maps atılımlarına devam ediyor. İlk olarak Samsung Galaxy serisinde kullanılabilen Here Maps'in Android uygulaması artık herkes tarafından indirilebilir.

Microsoft, Nokia adını cihazlarından kaldırma kararı alırken Finlandiyalı şirketin yenilenen haritalar servisi Here Maps atılımlarına devam ediyor. İlk olarak Samsung Galaxy serisinde kullanılabilen Here Maps'in Android uygulaması artık herkes tarafından indirilebilir.

Daha önce Samsung Galaxy Apps Store'a eklenen uygulamaya halen Google Play'e dahil edilmiş değil ancak test sürümünde olan uygulama Here Maps'in here.com/beta/android üzerinden .APK dosyası formatında indirmek (indir) mümkün.

Nokia, 1GB RAM ve 4-6 inç ekran büyüklüğüne sahip olan, Android 4.1 (Jelly Bean) veya daha üst sürüm kullanan cihazların bu yeni uygulamadan en iyi şekilde faydalanabileceğini söylüyor. Diğer yandan daha fazla sayıda cihazın desteklenmesi için de çalışmalar devam ediyor.

Geniş kapsamlı bir harita uygulaması olan Nokia Here Maps, navigasyon özelliği ve 40'tan fazla ülkede trafik bilgileri sunmak gibi özellikleriyle rakipleriyle mücadele edecek özellikler barındırıyor.

Nokia telefonların popüler olduğu ülkemizde bir ara kullanıcı kitlesi yakalayan Here Maps'in iOS uygulaması ise 1 yıllık aradan sonra App Store'dan çekilmişti. Yeni iOS uygulamasının ne zaman geleceği ve Android uygulamasının otomatik güncelleme gibi özellikler için Google Play'e ne zaman yükleneceğini ise şimdilik meçhul.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası