Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri'Geleceğe Dönüş' serisinin kaykayı gerçek oluyor: Hendo

'Geleceğe Dönüş' serisinin kaykayı gerçek oluyor: Hendo

17 Şubat 2015
'Geleceğe Dönüş' serisinin kaykayı gerçek oluyor: Hendo -  Back to the Future (Geleceğe Dönüş) serisinden hatırlayacağınız

Back to the Future (Geleceğe Dönüş) serisinden hatırlayacağınız "uçan kaykaylar", çok değil önümüzdeki yıldan itibaren gerçekten de günlük hayatımıza girmeye başlayacak bir ulaşım aracı olacak.

Bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan Hendo, hoverboard adı verilen ve yerle hiçbir şekilde temas etmeyen uçan kaykay üretmeyi amaçlıyor. Kickstarter'da hedeflediği 250 bin dolara tahmin edildiğinden çok daha kısa bir sürede ulaşması beklenen Hendo hoverboard, Kaliforniya merkezli Arx Pax adındanki bir girişimin çalışması.

Hendo'nun uçan kaykaylarını üreten Arx Pax şirketinin kurucu ortakları, Greg Henderson ve Jill Henderson aynı zamanda karı-koca. Bu çift, oldukça yenilikçi bu teknolojiyi geliştirirken ciddi büyük bir ekiple de beraber çalışıyorlar. Geliştirilme süreci henüz devam etmekte olan Hendo uçan kaykayların test aşamaları da ufak kaykay rampalarında başarıyla devam ediyor gibi gözüküyor. Hendo web sitesinde, geliştirici kitleri de bulunuyor ve gelecekte uçan kaykayları mobil uygulama aracılığıyla yönetebileceğimiz bir geleceğe doğru gidiyoruz gibi gözüküyor. Geliştirilen uygulamalar sayesinde Hendo'nun çok daha ilginç bir ürün haline gelmesi de mümkün. En basit örnekle, salonda duran uçan kaykayınızı, mobil uygulama ile mutfağa çağırmanızın mümkün olduğu bir dünya, tuhaf ama çok yakında gerçek olabilir.

Uçan kaykay, çok yeni bir teknoloji ve gitmemiz gereken daha çok yol olduğunun şirketin kurucu ortakları da farkında. Hendo'nun güç tüketimi, boyutları ve tabii ki taşıyabileceği ağırlıkla ilgili farklı geliştirmeler de yapılacak. Gelecekte bu ürünün çok daha güçlü bir hal alacağı aşikar. 2015 yılında ilk sahiplerini bulması beklenen Hendo'nun gelecek yıl çıkacak ilk 10 prototipinden birine sahip olmak için 10 bin doları gözden çıkarmış olmanız gerekiyor. Hendo kaykay 2 saat şarj edilmesinin ardından, 12 ile 15 dakika arasında bir "uçuş deneyimi" sunuyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası