Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft, Nokia ismini Lumia ürünlerinden ve mecralardan kaldırıyor

Microsoft, Nokia ismini Lumia ürünlerinden ve mecralardan kaldırıyor

17 Şubat 2015
Microsoft, Nokia ismini Lumia ürünlerinden ve mecralardan kaldırıyor - Geçtiğimiz yıl Nisan ayında Microsoft'un Nokia'yı satın alması oldukça büyük ses getirmişti. Akıllı telefon ve tablet pazarında rakipleri Apple, Google ve Samsung'un bir hayli gerisine düşen Microsoft, aynı şekilde eski günlerini mumla arayan Nokia'yı satın alarak yeni bir strateji izlemeye başlamıştı.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında Microsoft'un Nokia'yı satın alması oldukça büyük ses getirmişti. Akıllı telefon ve tablet pazarında rakipleri Apple, Google ve Samsung'un bir hayli gerisine düşen Microsoft, aynı şekilde eski günlerini mumla arayan Nokia'yı satın alarak yeni bir strateji izlemeye başlamıştı.

Satın almanın ardından Windows Phone işletim sistemine sahip olan cihazlar, Lumia serisi ve Nokia'nın diğer modelleri olarak çok farklı ürün gamlarına sahip oldular. Temel nedeni bu isim/marka karmaşasını kaldırmak gibi görünen yeni bir hamleyle Microsoft yeni Lumia serisinden başlayarak Nokia ismini ürün ve diğer mecralardan kaldıracağını bugün açıkladı.

Yaklaşık 6 ayın sonunda Microsoft ilk olarak yeni Lumia serisinden ve Lumia ile ilgili sosyal medya hesapları, internet siteleri ve mikrositeler üzerinden "Nokia" ismini kaldıracağını açıkladı.

Nokia ve Microsoft'un bir işbirliğine gideceği 2014 yılının başlarında ciddi olarak konuşulmaya başlanmıştı ardından söylentiler hayat bulmuş ve Microsoft Nisan 2014'te Nokia'nın tamamını satın almıştı. Satın almadan sonra Nokia'nın hayatına nasıl devam edeceği büyük bir merak konusuydu, Microsoft yetkilileri iste yaptıkları açıklamalarda şirketi belirli ana departmanlara bölerek bazı alanlara özellikle odaklanmak istediklerini aktarmışlardı.

Nokia tamamen kapatılıyor mu? sorusuna ise Microsoft yetkilileri böyle birşeyin olmadığını şirketin "Haritalar, Ağ Altyapısı" üzerine odaklanacağını açıkladır. Nokia isminin kaldırılması ilk olarak Fransa'da gerçekleşti ve gelecek aylarla birlikte tüm dünyada değişikliğin yapılacağı aktarıldı. Mevcut olarak Lumia serisi telefonlarının arkasında Nokia ismi yer alıyor yeni üretlin Lumia serilerinde Microsoft Lumia mı yoksa yalnızca Lumia mı yazılacağıyla ilgili bir bilgi aktarılmamış gelecek serilerde Microsoft'un markayı nasıl konumlandıracağını daha iyi göreceğiz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası