Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'ın bugün yayınlayacağı iOS 8.1 güncellemesi neler getiriyor?

Apple'ın bugün yayınlayacağı iOS 8.1 güncellemesi neler getiriyor?

17 Şubat 2015
Apple'ın bugün yayınlayacağı iOS 8.1 güncellemesi neler getiriyor? - Apple 17 Eylül'de piyasaya sunduğu iOS 8'in ilk büyük güncellemesini bugün yayınlayacak. iOS 8.1 versiyonunun geliştiriciler için ön izlemesini Eylül ayı sonunda açan Apple, 16 Ekim'deki iPad etkinliğinde iOS 8.1 güncellemesini 20 Ekim'de yani bugün yayınlanacağını duyurmuştu. iOS 8'in ilk sürümlerindeki Bluetooth bağlantısı gibi sorunların gidermesi giderilmesinin yanında iOS 8.1 ile birlikte bazı önemli değişiklikler de geliyor.

Apple 17 Eylül'de piyasaya sunduğu iOS 8'in ilk büyük güncellemesini bugün yayınlayacak. iOS 8.1 versiyonunun geliştiriciler için ön izlemesini Eylül ayı sonunda açan Apple, 16 Ekim'deki iPad etkinliğinde iOS 8.1 güncellemesini 20 Ekim'de yani bugün yayınlanacağını duyurmuştu. iOS 8'in ilk sürümlerindeki Bluetooth bağlantısı gibi sorunların gidermesi giderilmesinin yanında iOS 8.1 ile birlikte bazı önemli değişiklikler de geliyor.

iOS 8.1 ile gelecek en önemli yenilik elbette Apple Pay. Bugün Amerika'da piyasaya sunulacak olan yeni servis, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2, iPad mini ve önümüzdeki yıl piyasaya sunulacak olan Apple Watch ile kullanılabilecek. Kullanıcıların mağazalar ve uygulamalar olmak üzere toplam 220 bin noktadan alışveriş yapmasına olanak verecek olan Apple Pay'in kullanıcılar tarafından özellikle uygulama içi satın almalarda büyük hızla adapte edilmesi bekleniyor. Visa, MasterCard ve AmEX gibi ana kredi kart ağlarıyla birlikte Apple Pay'in mağazaların sadakat kartlarıyla da bağlantılanması planlanıyor. Apple Pay'in cüzdanlarımızı dijitalleştirecek dönüşüm için büyük ivmeyi sağlaması bekleniyor, bekleyip göreceğiz.

Apple'ın bu yılki WWDC etkinliğinde tanıttığı Süreklilik özelliğinin tüm potansiyeli iOS 8.1 ile ortaya çıkıyor. Apple cihazları arasındaki "yapıştırıcı" gibi çalışan özellik, Apple'ı rakiplerinden ayıran önemli bir fark olacak, en azından bir süre. Mac'inizi OS X Yosemite'a yükselttiyseniz muhtemelen belirli fonksiyonlarını kullanmaya başladığınız süreklilik (continuity) özelliği, iPad, iPhone veya Mac'iniz üzerinde çalışırken cihazlar arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. Süreklilik sayesinde iMessage yanında, iPhone'unuzdaki SMS/MMS mesajlarınız, telefon çağrılanız da Mac ve iPad'inize geliyor. Özellik, Phone'unuzdaki Instant Hotspot özelliğini Mac'inizle aktive etmenize de izin veriyor.

iOS 8.1 ile birlikte güncellenecek iCloud Photo Library, depolanan fotoğraflarınıza ve videolarınıza bütün iOS cihazlarınızdan erişmenizi sağlıyor. Fotoğrafların iCloud hesabınızın tüm depolama alanı içinde daha az yer tutması da sağlanacak güncellemeyle. Bir diğer geliştirme ise Film Rulosu (Camera Roll) ile ilgili. iOS 8'de fotoğraflarınız için Son Eklenenler kategorisini getiren Apple, kullanıcılardan aldığı olumsuz geri dönüşler nedeniyle Film Rulosu'nu geri getiriyor.

Bugün Amerika'da yayınlanması beklenen iOS 8.1'in kısa sürede Türkiye'deki kullanıcılara açılmasını bekliyoruz. iOS 8 ile ilgili tüm yenilikler için buradaki yazımızı da görebilirsiniz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası