Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple, yeni nesil iPad mini 3'ü tanıttı

Apple, yeni nesil iPad mini 3'ü tanıttı

17 Şubat 2015
Apple, yeni nesil iPad mini 3'ü tanıttı - Apple, yeni nesil iPad mini'yle ilgili bir isim sürprizi yapmadı. Beklendiği gibi iPad mini 3 diye adlandırılan cihazın, Amerika'da 399 dolardan başlayan fiyatlarla önümüzdeki hafta satışa sunulması planlanıyor. Apple, iPad mini 3 için Cuma gününden itibaren ön sipariş almaya başlayacak.

Apple, yeni nesil iPad mini'yle ilgili bir isim sürprizi yapmadı. Beklendiği gibi iPad mini 3 diye adlandırılan cihazın, Amerika'da 399 dolardan başlayan fiyatlarla önümüzdeki hafta satışa sunulması planlanıyor. Apple, iPad mini 3 için Cuma gününden itibaren ön sipariş almaya başlayacak.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ta kullanılan A8 çipe sahip iPad mini 3, Touch ID özelliğine sahip. iOS 8.1 işletim sistemiyle gelecek olan iPad mini 3'le online alışverişlerde Apple Pay özelliği kullanılabiliyor. iPad Air 2'de olduğı gibi altın renk seçeneğiyle de piyasaya sunulacak olan iPad mini 3'ün ekran boyutu 7,9 inç.

Apple, iPad mini 3'ün yanında cihazın önceki versiyonlarını da piyasada tutmaya devam edecek. İlk nesil iPad mini 'nin fiyatı 249 dolardan başlarken, iPad mini 2'nin fiyatları da 299 dolardan başlayacak.

Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ta yaptığı gibi iPad Mini 3'te 32 GB seçeneğini kaldırmış. Ürünün 16GB ,64 GB ve 128 GB'lık modelleriyle ilgili daha fazla bilgi için buraya da gidebilirsiniz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası