Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiOS 8 klavye eklentisi Interpreter ile 40 dilde anlık çeviri yapın

iOS 8 klavye eklentisi Interpreter ile 40 dilde anlık çeviri yapın

17 Şubat 2015
iOS 8 klavye eklentisi Interpreter ile 40 dilde anlık çeviri yapın - Apple'ın iOS 8 ile sunduğu yenilikler geliştiriciler için de fırsatlar sunuyor. Interpreter (itunes) adlı iOS 8 eklentisi, yeni klavye özelliklerine dayanarak kullanıcılarına mesajlaşma esnasında anlık çeviri imkanı sunuyor.

Apple'ın iOS 8 ile sunduğu yenilikler geliştiriciler için de fırsatlar sunuyor. Interpreter (itunes) adlı iOS 8 eklentisi, yeni klavye özelliklerine dayanarak kullanıcılarına mesajlaşma esnasında anlık çeviri imkanı sunuyor.

Ömer Karışman'ın geliştirdiği iOS 8 klavye eklentisi klavyenizi kullandığınız her alanda anlık çeviri yapıyor. Bunun için tek yapmanız gereken hangi diller arasında çeviri yapılmasını istediğinizi seçmek, klavye seçimini yaptıktan sonra çeviri tuşuna dokunmak.

Interpreter sayesinde kendi dilinizde yazdığınız bir metni anlık olarak istediğiniz dile çevirebiliyorsunuz. 40'tan fazla dilde çeviri imkanı sunan eklenti bu özelliği ile yerel bir uygulama olmaktan çıkıyor ve on milyonlarca kullanıcıya ulaşma potansiyeli taşıyor.

Yandex.Translate çeviri teknolojisinden faydalanan (Google Translate API ücretli olmuştu) Interpreter, başka bir uygulama kullanmak gibi seçeneklere alternatif olarak oldukça zaman kazandıran ve özellikle kısa cümlelerde daha başarılı bir eklenti

Sağdaki mesajlamalarda Azerice, Almanca ve İngilizce bir kaç çeviri örneği yaptığımı görebilirsiniz. Diller arası çevirinin başarısı tartışmalı olsa da derdini anlatmak ve kelime çevirisi yapmak için kesinlikle faydalı olduğunu söyleyebilirim.

10 yıldır bu sektörün içinde olduğunu belirten Ömer Karışman, web ve Flash uygulamaları geliştirerek başladığı kariyerine 4 yıl önce iOS geliştiriciliğini eklemiş. Geçtiğimiz 2 yıl içinde firması Okaris ile toplamda 3 milyondan fazla kişiye ulaşan 9GAGR ve Chatmate adlı iki uygulama geliştirmiş. Interpreter uygulamasının ise daha büyük bir başarıya imza atmasını bekliyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası