Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriÖğrenci dostu uygulama: PhotoMath

Öğrenci dostu uygulama: PhotoMath

17 Şubat 2015
Öğrenci dostu uygulama: PhotoMath - Mobil mağazalarında günlük hayatı kolaylaştıran pek çok uygulamaya rastlamak mümkün. Bunlardan biri de öğrenci dostu bir işleve sahip olan PhotoMath uygulaması.

Mobil mağazalarında günlük hayatı kolaylaştıran pek çok uygulamaya rastlamak mümkün. Bunlardan biri de öğrenci dostu bir işleve sahip olan PhotoMath uygulaması.

Mobil mağazalarında günlük hayatı kolaylaştıran pek çok uygulamaya rastlamak mümkün. Bunlardan biri de öğrenci dostu bir işleve sahip olan PhotoMath uygulaması. Google Çeviri uygulamasında kameraya okutulan yazıların istenilen dile tercüme edilmesi takdir edilen bir özellik olmuştu. PhotoMath uygulaması ise benzer ancak daha gelişmiş altyapısıyla kameraya okutulan matematik sorularını anında çözüyor. Kitapta yer alan matematik sorularını kısa süre içerisinde çözen uygulama istenildiği takdirde çözüm yolunu da gösteriyor.

PhotoMath sahip olduğu özellikle öğrencilerin çok seveceği bir uygulama olacağı kesin. Pek çok öğrenci için matematik kabusunu sona erdirecek PhotoMath şimdilik tüm matematik ifadelere destek sunmuyor. İlerleyen günlerde yeni güncellemelerle yeni çözümler sunacak uygulama; aritmetik, kesirler, ondalık sayılar, lineer eşitlikler, logaritma ve fonksiyonlar gibi konularda birçok soruya çözüm getiriyor. Uygulamanın el yazısını tanıma özelliği henüz bulunmuyor.

PhotoMath her ne kadar faydalı bir uygulama gibi görünse de, kopya ve öğrencileri kolay çekmek gibi olumsuzları da bulunuyor. PhotoMat uygulaması şu an için Windows ve iOS platformlarında mevcut. Android uygulaması 2015'in başında yayınlanacak. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası