Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Facebook Yine Çöktü

Facebook Yine Çöktü

17 Şubat 2015
 Facebook Yine Çöktü - Facebook'a girmeye çalışan kullanıcılar siteye ulaşamadı ve beyaz bir sayfa ile karşılaştı. Öncelikle sorunun internet bağlantısından kaynaklandığını sananlar daha sonra sorunun facebook kaynaklı olduğunu anladı.

Facebook'a girmeye çalışan kullanıcılar siteye ulaşamadı ve beyaz bir sayfa ile karşılaştı. Öncelikle sorunun internet bağlantısından kaynaklandığını sananlar daha sonra sorunun facebook kaynaklı olduğunu anladı.

Facebook'a girmeye çalışan kullanıcılar siteye ulaşamadı ve beyaz bir sayfa ile karşılaştı. Öncelikle sorunun internet bağlantısından kaynaklandığını sananlar daha sonra sorunun facebook kaynaklı olduğunu anladı. Sorun dünya genelinde ve twitter'da #facebookdown etiketi ile kullanıcılar sitemlerini dile getiriyor. Facebook'un mobil uygulaması da ilgili hatadan etkilenmiş durumda ve Facebook'un mobil uygulaması da şu an ara ara erişilemiyor hale geliyor.. Şuan için bu sorunun neden kaynaklandığı hakkında bir bilgi yok. Facebook tarafından konuyla ilgili bir açıklama gelirse sizlerle paylaşıyor olacağız.

Düzenleme: An itibariyle sorun düzeldi ve erişim sağlanabiliyor. Yaklaşık 15 dakika facebook ile ilgili tüm hizmetlere erişim sağlanamadı.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası