Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple Pay, 3 Günde ABD'de Tozu Dumana Kattı

Apple Pay, 3 Günde ABD'de Tozu Dumana Kattı

17 Şubat 2015
Apple Pay, 3 Günde ABD'de Tozu Dumana Kattı - 1 hafta önce iOS 8.1 güncellemesiyle birlikte kullanıma açılan Apple Pay sisteminin kullanım rakamları, şirkette büyük bir memnuniyet yarattı.

1 hafta önce iOS 8.1 güncellemesiyle birlikte kullanıma açılan Apple Pay sisteminin kullanım rakamları, şirkette büyük bir memnuniyet yarattı.

1 hafta önce iOS 8.1 güncellemesiyle birlikte kullanıma açılan Apple Pay sisteminin kullanım rakamları, şirkette büyük bir memnuniyet yarattı. Sistemin ilk üç gününde toplam 1 milyonun üzerinde kredi kartını bünyesine kattığı söyleniyor.

Wall Street'in dünyaca ünlü dijital konferansında söz alan Apple'ın CEO'su Tim Cook, Apple Pay hakkındaki yeni detayları anlattı. Dünyada ilk kez kullanımı ve güvende tutması kolay bir ödeme sistemiyle tanıştığını söyleyen Cook, kullanım rakamları açısından oldukça iyi rakamlar elde ettiklerini söyledi.

Bazı mağaza zincirlerinin engelleme çabasına rağmen, sistemin ilk 3 günde yaklaşık 1 milyonun üzerinde kredi kartını bünyesine katması, şirketin büyük bir başarısı olarak açıklanabilir. Hatta aradan geçen 3-4 günlük dilim içerisinde, bu rakam ikiye katlanmış dahi olabilir.

Apple Pay, ABD'lilerin favori mobil ödeme sistemi olmuş gibi duruyor. Acaba ülkemizdeki kullanım oranı nasıl olacak, bunu ilerleyen günlerde göreceğiz. 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası