Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHologram teknolojisini tüm evlerde yaygınlaştırmayı amaçlayan girişim: Bleen

Hologram teknolojisini tüm evlerde yaygınlaştırmayı amaçlayan girişim: Bleen

17 Şubat 2015
Hologram teknolojisini tüm evlerde yaygınlaştırmayı amaçlayan girişim: Bleen - Hologram teknolojisi şu anda günlük hayatımızda yeri olan bir uygulama değil.  Bleen adlı girişim ise holografik teknolojileri kullanarak evlerimize, herhangi bir gözlük gerektirmeksizin 3 boyutlu görüntü desteği sunan hologram görüntü yansıtan cihazları sokmaya çalışacak.

Hologram teknolojisi şu anda günlük hayatımızda yeri olan bir uygulama değil. Bleen adlı girişim ise holografik teknolojileri kullanarak evlerimize, herhangi bir gözlük gerektirmeksizin 3 boyutlu görüntü desteği sunan hologram görüntü yansıtan cihazları sokmaya çalışacak.

Bleen'in akla gelebilecek olan pek çok kullanım alanı olacak. Oyunlar, filmler, eğlence, e-ticaret ve sağlık gibi farklı alanlarda kullanılabiliyor. Geliştiricilere de açılan yeni bir platform olan Bleen'in içinde çok yakın bir gelecekte inanılmaz uygulamaları görmemiz mümkün olabilir. Bleen Store adıyla bir ekosistem de oluşturacak olan Bleen'e, pek çok geliştiricinin de ilgi göstereceği aşikar.

Kendisini 3 boyutlu projeksiyon sistemi olarak nitelendiren Bleen'in Indiegogo'da başlattığı kampanya 225 bin dolar toplamayı hedefliyor. Şekil olarak oldukça şık gözüken ve farklı yapıda modelleri bulunan Bleen cihazlar, 225 dolar karşılığında rezerve ettirilebiliyor. Ürün piyasaya çıkmaya hazır olduğunda ise Bleen kargoladığı anda sizden ekstra bir 175 dolar daha talep edecek ve Bleen cihazı 400 dolar karşılığında satın alabilecek. Ürünün piyasaya çıktığında ise fiyatının 800 dolar civarında olması bekleniyor.

Bleen, ürettiği cihazla hem yeni bir teknolojinin yaygınlaşmasına yardımcı olacak hem de Bleen Store'un mayasının tutması halinde, pek çok farklı şirketin kapısını çalacağı, pek çok markanın Bleen için özel uygulamalar geliştirmek isteyeceği bir mecra haline gelebilir. Mesela hemen aşağıda görebileceğiniz bir görselde, kadın alışveriş yapmak istediği e-ticaret sitesindeki ürünü hologramla Bleen cihazına yansıtmış ve almayı planladığı ürünün detaylarını inceliyor…

Kişisel görüşüm Bleen eğer başarıya oluşursa dev teknoloji şirketlerinin markajına hemen girecek ve belki de henüz Indiegogo bağışlarını toplayamadan büyük çaplı bir yatırım alacak. Bleen ile ilgili daha fazlasını merak edenler, hemen aşağıdan Bleen'in farklı kullanım alanlarının ve şekillerinin görülebileceği bir videoyu izleyebilir.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası