Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMicrosoft, giyilebilir cihazı Band ve bulut platformu Health'le sağlık pazarına hızlı bir giriş yaptı

Microsoft, giyilebilir cihazı Band ve bulut platformu Health'le sağlık pazarına hızlı bir giriş yaptı

17 Şubat 2015
Microsoft, giyilebilir cihazı Band ve bulut platformu Health'le sağlık pazarına hızlı bir giriş yaptı - Sağlık verilerimizi toplama yarışına Microsoft'un da katılması artık resmileşti. iOS ve Android cihazlardan da verilerle çalışmayı sağlayan bulut platformu Microsoft Health'i tanıtan şirketin bu platformu kullanan ilk giyilebiliri de Microsoft Band oldu. 199 dolardan Perşembe günü, yani bugün piyasaya sunulacak olan Microsof Band, bir fitness izleme cihazı olmasının yanında, akıllı telefonunuzdan bildirimler almanızı da sağlıyor.

Sağlık verilerimizi toplama yarışına Microsoft'un da katılması artık resmileşti. iOS ve Android cihazlardan da verilerle çalışmayı sağlayan bulut platformu Microsoft Health'i tanıtan şirketin bu platformu kullanan ilk giyilebiliri de Microsoft Band oldu. 199 dolardan Perşembe günü, yani bugün piyasaya sunulacak olan Microsof Band, bir fitness izleme cihazı olmasının yanında, akıllı telefonunuzdan bildirimler almanızı da sağlıyor.

Microsoft Band, bir aktivite izleme cihazı, yani aslında bir fitness bandı olarak tanımlanabilir. Bir şarjla 48 saat kullanılabilen cihazı 24 saat giyinmeniz halinde, kalp atışınız, yaktığınız kalori, uyku kalitenizi takip ediyor. Bu verileri 10 farklı sensörüyle izleyen cihaz, aynı zamanda UV sensörüyle güneşe maruz kalma ve elektrikli cilt sensörüyle ne kadar stres altında olduğunuzu da ölçme iddiasında. GPS özelliği cihazın rotanızı takip etmesine imkan veriyor.

Microsoft'un çoklu platform stratejisine uygun olarak, Android, iOS ve elbette Windows Phone akıllı telefonunuza bağlanabilen cihaz, kurumsal pazara da hitap edecek şekilde geliştirilmiş. E-posta ön izlemesi ve takvim bildirimlerinizi gösteren Microsoft Band, sesli komutla da (Windows Phone 8.1 için Cortana) çalışıyor. Bunun dışında cihazla telefonunuza gelen çağrıları, metin mesajlarını, almak istediğiniz sosyal ağ güncellemelerini ya da hava durumu gibi bilgileri görüntüleyebiliyorsunuz. Microsoft Band Starbucks'larda da çalışıyor ve bilekliğinizdeki ödül barkoduyla hesabı ödemenizi sağlıyor.

Microsoft'un bulut tabanlı sağlık platformu Microsoft Health, Google'ın henüz duyurduğu Google Fit ve Apple'ın sağlık platformu Heath'e cevabı olarak nitelenebilir. Açık bir platform olarak tasarlanan Microsoft Health, Run Keeper ve My FitnessPal gibi farklı fitness uygulamaları, Jawbone gibi farklı giyilebilirler ve platformlarla uyumlu. Yani Microsoft için rakipleri gibi kendi platformundaki sağlık verilerini bir merkezde toplamak öncelikli hedef değil.

Buna ek olarak, Microsoft kurumsal pazarı da hedefliyor. Bu yüzden "ofiste yaptığınız uzun bir toplantının o gece uykunuzu nasıl etkilediğini ölçmek" de Microsoft Health'in işlevleri arasında. Zira platform, Outlook gibi diğer Microsoft ürünlerinden de verileri bir araya getiriyor.

Fitness cihazlarınızla bağlanan Microsoft Health, topladığı verileri kullanarak size uygun, kullanışlı geri dönüşler veriyor. Microsoft Health ve Band Microsoft'un 2007 yılında piyasaya sunduğu ve daha çok medikal pazarda kullanılan HealthVault ile de entegre çalışıyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası