Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMark Zuckerberg, Facebook kullanıcılarıyla soru – cevap etkinliği yapacak

Mark Zuckerberg, Facebook kullanıcılarıyla soru – cevap etkinliği yapacak

17 Şubat 2015
Mark Zuckerberg, Facebook kullanıcılarıyla soru – cevap etkinliği yapacak - Facebook'un kurucusu ve CEO'su ve Mark Zuckerberg, 6 Kasım tarihinde tüm Facebook üyelerinin soru sorabileceği ve tüm üyelere açık olacak bir online soru – cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.

Facebook'un kurucusu ve CEO'su ve Mark Zuckerberg, 6 Kasım tarihinde tüm Facebook üyelerinin soru sorabileceği ve tüm üyelere açık olacak bir online soru – cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.

Online soru-cevap etkinliği için Q&A with Mark adlı bir Facebook sayfası açılırken, pek çok Facebook kullanıcısı daha şimdiden buraya sorularını göndermeye başladı. Mark Zuckerberg 1 saat sürecek olan canlı yayın boyunca Facebook  kullanıcılardan gelen ve seçtiği sorulara yanıt verecek.

Tüm Facebook kullanıcıları, aşağıda da görebileceğiniz sayfada bulunan mesajın altına, Zuckerberg'e sorularını yöneltebilir veya yönetilmesini gerçekten istediği soruları beğenerek, o soruların öne çıkmasını sağlayabilir.

Henüz içeriğin paylaşılmasından çok kısa bir süre geçmesine rağmen, Mark Zuckerberg'i bekleyen binlerce soru biriktiğini söyleyebiliriz. 6 Kasım'da sürecek canlı yayın etkinliği, daha sonrasında video olarak da yayınlanacak.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası