Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriInstagram'da video reklam dönemi başladı

Instagram'da video reklam dönemi başladı

17 Şubat 2015
Instagram'da video reklam dönemi başladı - Geçtiğimiz yıl hemen hemen bu zamanlar reklam modelinin geleceğini konuştuğumuz Instagram, 2013 yılının sonunda ilk Instagram reklamlarının etkisini açıklamıştı.

Geçtiğimiz yıl hemen hemen bu zamanlar reklam modelinin geleceğini konuştuğumuz Instagram, 2013 yılının sonunda ilk Instagram reklamlarının etkisini açıklamıştı.

İlk etapta sadece ABD'deki kullanıcılara gözüken Instagram reklamları, belli markalarla sınırlı olarak ortaya çıkmıştı. Instagram, video reklamların ortaya çıkmasında da benzer bir yöntem ile ilerledi ve sadece Disney, Activision, Lancome, Banana Republic ve CW gibi markaların video reklamlarına yer vererek, Instagram'daki video reklam dönemini başlattı.

Facebook'un sahibi olduğu Instagram, bu yılın başlarında 100 milyon dolarlık bir reklam anlaşmasına imzalamıştı. Instagram'a video reklam seçeneğinin gelmesiyle birlikte farklı markalar da Instagram mecrasına girmeye başlayabilir ve reklam modelinin, sadece ABD'ye değil, diğer ülkelere de açılmasıyla birlikte Instagram gelirlerini ciddi biçimde artırmaya başlayabilir gözüküyor.

Artık markalar çok daha görsel bir alanı kullanıyor olacaklar. Instagram'ın video reklamverenlerinden biri olan Disney, yeni çıkacak animasyon filmi Big Hero 6'yla ilgili bir videoyu seçerken, oyun şirketi Activision ise Call of Duty: Advanced Warfare oyununun bir fragmanını yayınlamayı tercih etti.

Instagram video reklamlarının şu andaki bir diğer özelliği ise, bahsi geçen Instagram videolarının hiçbirinin şu an için ilgili reklamverenlerin ana Instagram hesaplarında gözükmüyor olması. Kısacası 15 saniyelik Instagram reklamları, reklamverenler tarafından harici bir şekilde Instagram'a yükleniyor ve reklamlar başka bir arayüzden yönetilecek gibi gözüküyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası