Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleriİtalya ücretsiz internet ile ekonomiyi canlandırma peşinde

İtalya ücretsiz internet ile ekonomiyi canlandırma peşinde

17 Şubat 2015
İtalya ücretsiz internet ile ekonomiyi canlandırma peşinde - İtalyan milletvekilleri durgun ekonomiyi canlandırmak ve genişbant penetrasyonu, e-devlet ve diğer dijital hizmetlerde Avrupa ülkeleri ile aralarında bir köprü kurmak için halka açık yerlerde ücretsiz Wi-Fi önerisini ortaya koydu.

İtalyan milletvekilleri durgun ekonomiyi canlandırmak ve genişbant penetrasyonu, e-devlet ve diğer dijital hizmetlerde Avrupa ülkeleri ile aralarında bir köprü kurmak için halka açık yerlerde ücretsiz Wi-Fi önerisini ortaya koydu.

Yüzden fazla milletvekili havaalanları, büyük alışveriş merkezleri ve hatta mahkeme salonları da dahil olmak üzere ülke genelinde binlerce alana kablosuz ağ noktaları kurmak için beş milyon avro harcamayı önerdi. Teoride, bu hareketle internet erişimini hemen her yere yayarak zayıf geniş bant uygulamasını geliştirmek amaçlanıyor.

İtalya halkının sadece yüzde 1'i 30Mbps veya daha hızlı internete sahip bulunuyor. Bu hem yerel halka hem de İtalya'yı ziyaret eden kişilere fayda sağlayacak. Ancak ekonominin canlanması açısından nasıl bir etki sağlayacağı belirsiz. Sonuçta her Facebook yer bildirimi yapan kişi gidip mağazalardan alışveriş yapmıyor. Ayrıca, teklif edilen miktar ilk donanımı kapsayacak olsa da işletme maliyetlerini karşılaması mümkün görünmüyor.

Son tasarı ancak 2015 yılının ortalarında meclise gidecek. Kablosuz ağ planı faaliyete geçmeden önce üzerinde birkaç düzeltme yapılacak.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası