Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung Galaxy S4'ün Android Lollipop alacağı kesinleşti

Samsung Galaxy S4'ün Android Lollipop alacağı kesinleşti

17 Şubat 2015
Samsung Galaxy S4'ün Android Lollipop alacağı kesinleşti - Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S5'in Android 5.0 Lollipop alacağı, daha önce de ortaya çıkan demo video ile birlikte kesinleşmişti.

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S5'in Android 5.0 Lollipop alacağı, daha önce de ortaya çıkan demo video ile birlikte kesinleşmişti.

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S5'in Android 5.0 Lollipop alacağı, daha önce de ortaya çıkan demo video ile birlikte kesinleşmişti. Ancak şirketin bir önceki yıl çıkardığı amiral gemisi Galaxy S4 hakkında net bir bilgi bulunmuyordu. Bugün Sammobile'ın doğruladığı habere göre, Galaxy S4 de Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak. Ancak çok sayıda farklı sürümü olan Galaxy S4 için güncelleme sıralamasının nasıl olacağı, şu an için en büyük soru işareti halini almış durumda.

Sammobile'ın verdiği bilgiler ışığında, Galaxy S4'ün ülkemizde de satılan modeli olan, Exynos işlemciye sahip I9500 modeli, güncellemeyi alacak ilk S4 olacak. 2015'in başlarında Samsung'un güncellemeyi yayınlayacağı söylenirken, ondan sonra telefonlara dağıtılması için operatörlerin gerekli çalışmaları gerçekleştirmesini beklemek gerekecek.

Galaxy S4'ün daha güçlü modeli olan I9505 kodlu Snapdragon 600 işlemciye sahip model ile I9295 kodlu Galaxy S4 Active modelleri de Exynos işlemcili modeli takip edecek.

Henüz Samsung cephesinden, hangi telefonların Android 5.0 Lollipop alacağına dair resmi bir takvim görmedik ancak neredeyse her telefon için ayrı ayrı güncelleme haberleri düşmüş durumda. Şu an için Samsung modellerinden Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy S5, Galaxy S5 Dual-SIM, Galaxy S5 Mini, Galaxy ALPHA, ve Galaxy Note 3'ün Android 5.0 Lollipop güncellemesi alması bekleniyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası