Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAndroid için Gmail 5.0 sızdı

Android için Gmail 5.0 sızdı

17 Şubat 2015
Android için Gmail 5.0 sızdı - Geçtiğimiz haftalarda Android için Gmail'in büyük bir yenilik ile Lollipop'un getireceği materyal tasarımı bünyesine katacağını yazmıştık. Artık Android'deki Gmail uygulaması ile Google harici e-posta servislerini tam yetki ile yönetilecek.

Geçtiğimiz haftalarda Android için Gmail'in büyük bir yenilik ile Lollipop'un getireceği materyal tasarımı bünyesine katacağını yazmıştık. Artık Android'deki Gmail uygulaması ile Google harici e-posta servislerini tam yetki ile yönetilecek.

Geçtiğimiz haftalarda Android için Gmail'in büyük bir yenilik ile Lollipop'un getireceği materyal tasarımı bünyesine katacağını yazmıştık. Artık Android'deki Gmail uygulaması ile Google harici e-posta servislerini tam yetki ile yönetilecek.

Android Lollipop'un materyal tasarımı, yeni Gmail'in yönetim düzenini de tamamen değiştirmiş durumda. Gelen kutusu alanı, Inbox uygulamasında gördüğümüz şekilde kaydırarak arşive eklenen bir düzene sahip olmuş. E-postaların görüntülendiği sayfa da artık daha temiz bir görünüme sahip. Eski Gmail uygulamasına göre yeni uygulamanın çok daha canlı ve parlak renklere sahip olduğunu da ekleyelim.

Yeni uygulamanın önceki haberimizde de bahsettiğimiz en büyük yeniliği ise Microsoft Exchange ile birlikte Yahoo, iCloud, Yandex ve diğer e-posta adreslerini yönetmenize imkan sağlayan POP ve IMAP desteği oldu. 5.0 sürümü ile birlikte, Android için Gmail'in tam donanımlı, tam performanslı bir e-posta uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası