Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGoogle, Takvim servisini de Material Design'la yeniliyor

Google, Takvim servisini de Material Design'la yeniliyor

17 Şubat 2015
Google, Takvim servisini de Material Design'la yeniliyor - Google, bugün resmi blogu üzerinden yaptığı açıklamayla Takvim servisinin Android uygulamasını yenilediğini duyurdu. Uzun yıllardır milyonlarca insan tarafından kullanılan Takvim servisi ilk kez böyle bir zengin güncelleştirme yaşıyor.

Google, bugün resmi blogu üzerinden yaptığı açıklamayla Takvim servisinin Android uygulamasını yenilediğini duyurdu. Uzun yıllardır milyonlarca insan tarafından kullanılan Takvim servisi ilk kez böyle bir zengin güncelleştirme yaşıyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren Google Play'de yerini alacak olan uygulamadan normal olarak ilk olarak sadece Android kullanıcıları faydalanabilecek. Ancak açıklamanın sonunda Google Takvim uygulamasının kısa bir süre sonra iPhone versiyonunun da yayınlanacağı belirtiliyor.

Uygulamaya dönecek olursak Google'ın yeni Android Lollipop 5.0 ile geçtiği Material Design tasarım anlayışı yeni Takvim uygulamasında da kullanılmış. Çok daha renkli ve basit bir arayüze sahip olan uygulama ile klasik takvim görüntüsünün ötesinde fotoğraflı veya haritalı bir arayüz tasarlanmış.

Temel özellik olarak yeniliğin eklenmediği Google Takvim uygulaması, Gmail ile birlikte kullanıldığında senkronize çalışabiliyor.Bugün Gmail'in Android uygulamasının da Material Design tasarım anlayışıyla yeniden tasarlandığını hatırlatalım. Oldukça keyifli bir kullanıcı deneyimi sunan yeni Takvim uygulamasının tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, google, play, android, takvim, lollipop, material desing, gmail,