Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriE-ticaret siteleri için kısa sürede mobil uygulama oluşturma servisi: Apptuse

E-ticaret siteleri için kısa sürede mobil uygulama oluşturma servisi: Apptuse

17 Şubat 2015
E-ticaret siteleri için kısa sürede mobil uygulama oluşturma servisi: Apptuse - Hindistan merkezli Inscripts bünyesinde geliştirilen ve bu yılın Haziran ayında yayına giren Apptuse; e-ticaret sitelerinin kolay ve kısa sürede mobil uygulama oluşturabilmelerine yarıyor.

Hindistan merkezli Inscripts bünyesinde geliştirilen ve bu yılın Haziran ayında yayına giren Apptuse; e-ticaret sitelerinin kolay ve kısa sürede mobil uygulama oluşturabilmelerine yarıyor.

Hindistan merkezli Inscripts bünyesinde geliştirilen ve bu yılın Haziran ayında yayına giren Apptuse; e-ticaret sitelerinin kolay ve kısa sürede mobil uygulama oluşturabilmelerine yarıyor.

Shopify, Magento ve WooCommerce gibi platformlarla entegre olarak çalışabilen Apptuse ile e-ticaret sitenizin mobi uygulamasını dilerseniz kendi geliştirici hesabınız üzerinden App Store ya da Play Store'da yayınlayabiliyor, dilerseniz de Apptuse'un kendi uygulaması içinde de yer alabiliyorsunuz.

Apptuse ile herhangi bir kod bilgisine sahip olmadan bir 'm-commerce' uygulamasına sahip olabilmeniz mümkün. Tamamen 'native' yani web gösterimi olmayan doğal bir uygulama ortaya çıkartan Apptuse, ayrıca Google Analytics veya Flurry gibi analiz servislerini kullanmanıza da olanak tanıyor.

Şu an için yalnızca 6 e-ticaret platformuyla -Shopify, Big Commerce, Magento, Woocommerce, Spree Commerce and Kartrocket- entegre olabilen Apptuse; kullanıcılarına uygulamalarındaki içeriği yönetebileceği bir web paneli de sunuyor. Apptuse'da ücretlendirme ise aylık 30 dolarla 100 dolar arasında değişiyor.

Apptuse'un ürününü özellikle Shopify ve Magento gibi halihazırda çok sayıda aktif kullanıcı olan platformlar üzerinde konumlandırması oldukça mantıklı. Ancak hem üyelik öncesi, hem de kullanım esnasındaki süreçlerde girişimin gitmesi gereken daha çok yol var. Buna rağmen uygun gözüken fiyatlandırma politikası ile Apptuse incelenmeyi hakediyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası