Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWhatsApp 'okundu' bilgisini de göstermeye başladı

WhatsApp 'okundu' bilgisini de göstermeye başladı

17 Şubat 2015
WhatsApp 'okundu' bilgisini de göstermeye başladı - WhatsApp kullanıcıları, dün gece itibariyle yeni çıkan bir özelliğe kavuştular. Mesajların sağ tarafında, hemen mesaj saatinin yerini alan bölümdeki check işaretleri artık mavi renkle gözükmeye başladı.

WhatsApp kullanıcıları, dün gece itibariyle yeni çıkan bir özelliğe kavuştular. Mesajların sağ tarafında, hemen mesaj saatinin yerini alan bölümdeki check işaretleri artık mavi renkle gözükmeye başladı.

Genel geçer bilinenin aksine, şimdiye dek tek check işareti mesajın henüz vericiden WhatsApp'in sunucularına gönderilip gönderilmediğini, yan yana iki check işareti ise mesajın alıcının cihazına iletilip iletilmediğini belirmekteydi.

Son çıkan güncelleme sayesinde artık iki check işareti de mavi renge dönüştüğünde, bu karşıdaki WhatsApp kullanıcısının konuşma penceresini açıp mesajları okuduğuna işaret etmeye başlamış durumda.

WhatsApp üzerinden attığınız mesaj bilgileri aynı zamanda mesajın gönderildiği ve okunduğu bilgilerini saat, dakika ve saniye cinsinden de detaylı olarak veriyor. Bunun için tek yapmanız gereken mesajı sola doğru kaydırarak o mesajın iletildiği ve okunduğu saatleri görmek.

Yeni güncelleme ile birlikte artık herkes WhatsApp'e gelecek sesli arama özelliğini beklese de, WhatsApp bu güncellemelerle birlikte uygulama kullanımını daha da geliştiriyor. Fakat gelen bu özelliğin son görülme tarihi gibi bazı ayarları etkilediği ve kullanıcılara ikilem yaşatabileceği kuvvetle muhtemel.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası