Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTalentlink.me en iyi yazılımcıları seçip en iyi iş ilanlarıyla buluşturuyor

Talentlink.me en iyi yazılımcıları seçip en iyi iş ilanlarıyla buluşturuyor

17 Şubat 2015
Talentlink.me en iyi yazılımcıları seçip en iyi iş ilanlarıyla buluşturuyor - Web Summit 2014'te oldukça farklı ve ilgi çekici girişim kendilerini tanıtma şansı buluyor. Bunlardan biri de yazılım geliştiricileri direkt olarak yenilikçi şirketlerle buluşturan Talentlink.me.

Web Summit 2014'te oldukça farklı ve ilgi çekici girişim kendilerini tanıtma şansı buluyor. Bunlardan biri de yazılım geliştiricileri direkt olarak yenilikçi şirketlerle buluşturan Talentlink.me.

Kristjan M. Gunnarsson ve Stefan O. Einarsson tarafından kurulan girişim, kendini bir 'yetenek satın alma' platformu olarak tanımlıyor. En iyi yazılımcıları seçerek, onların karşısına Avrupa'nın en iyi iş fırsatlarıyla buluşturuyor.

Geliştirici profillerini değerlendirmeden geçiren Talentlink.me, başvuruların sadece yüzde 5'ini platforma dahil ettiğini söylüyor ve bu konuda hem geliştiricilere hem de şirketlere ne kadar ciddi oldukları konusunda gereken mesajı veriyor.

Şirketleri ücretlendiriyor, yazılımcıları ödüllendiriyor

Yazılımcılar profilleri üzerinden yeteneklerini sergilerken, şirketler de kendilerini ve açık pozisyonlarını listeleyip adaylarla iletişime geçebiliyor. Yazılımcılara görüşme ve iş teklifinde bulunabiliyor. İş veren şirketleri ücretlendirerek kazanç sağlayan TalentLink.me, geliştiriciler için tamamen ücretsiz olmakla kalmayıp, işe sözleşmesi imzalayan yazılımcılara 500 Euro ve bir şişe şampanya hediye ediyor.

Türkiye'de özellikle yazılım alanındaki iş gücü krizi ciddi bir tartışma konusu ve bu alanda yazılımcılara yakın girişimlere ihtiyaç duyulduğu söylenebilir. Türkiye'deki şirketlerde iş bulmak pek geçerli olmasa da* Talentlink.me'nin Avrupa pazarı için dikkate alınması gereken bir girişim olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Zira bu kategoride farklı girişimler Web Summit 2014'e katılmış durumda ve şimdiden bir rekabet ortamı başgöstermiş bile.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası