Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAdobe yazılımcılar için ücretsiz ve açık kaynak kodlu editör Brackets'i yayınladı

Adobe yazılımcılar için ücretsiz ve açık kaynak kodlu editör Brackets'i yayınladı

17 Şubat 2015
Adobe yazılımcılar için ücretsiz ve açık kaynak kodlu editör Brackets'i yayınladı - Adobe denilince şüphesiz akla ilk gelen ürün Photoshop ancak şirket diğer ürünleriyle tasarım sektörünü uzun yıllardır domine ediyor. Photoshop fotoğrafçılık, basım gibi alanlarda kullanılmakla birlikte internet sitelerinin tasarımınında da yaygın olarak kullanılıyor.

Adobe denilince şüphesiz akla ilk gelen ürün Photoshop ancak şirket diğer ürünleriyle tasarım sektörünü uzun yıllardır domine ediyor. Photoshop fotoğrafçılık, basım gibi alanlarda kullanılmakla birlikte internet sitelerinin tasarımınında da yaygın olarak kullanılıyor.

Adobe uygulamalarının kullanıcı kitlesini düşünerek bir bütünlük yaratmak ve entegrasyonu sağlamak için özellikle arayüz geliştiricileri hedeflediği editörü Bracket'in ilk versiyonunu yayınladı.

Bracket'e ilk olarak baktığımızda oldukça sade olarak tasarlandığını söyleyebilirim. Uygulama API'a sahip ve ücretsiz. Adobe Bracket'i geliştirirken öncelikli olarak HTML, CSS ve JavaScript dilleri üzerine odaklanmış bununla birlikte düşündüğü mantığın Photoshop'ta veya diğer ürünlerinde tasarlanan internet sitelerinin veya bölümlerinin kesildikten sonra kendi editörü üzerinden kodlanması olabilir. Aynı zamanda uygulamanın ücretsiz olmasıylada kısa süre içerisinde kendi kitlesini oluşturabilir.

Bracket yüklendikten sonra eklentilerlede geliştirilebiliniyor. Hali hazırda Git ve JSHint entegrasyonuna sahip. Bu şekilde yazılım geliştiriciler Git eklentisiyle editör üzerinden direk Git projelerine bağlanabiliyorlar. Editör ayrıca özel bir PSD entegrasyonuna sahip ve PSD içerisinde kullanılan renkleri, fontları geliştiriciye direk göstererek CSS'in oluşturulmasını kolaylaştırıyor.

Windows, Mac ve Linux ile çalışabilen editör esasında 3 yıl önce GitHub üzerinde geliştirilen açık kaynak kodlu bir proje ve gönüllü yazılımcıların desteğiyle yeni özellikler eklenebiliyor. Dilerseniz siz de GitHub sayfasından uygulamanın kodlarına erişebilir ve kendi istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Uygulamayı ise buradan indirebilirsiniz.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası