Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple Watch'un çıkış tarihi netleşmeye başlıyor

Apple Watch'un çıkış tarihi netleşmeye başlıyor

17 Şubat 2015
Apple Watch'un çıkış tarihi netleşmeye başlıyor - Apple'ın Perakende ve Online Satış'ından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Angela Ahrendt, departmanındaki çalışanlar için yolladığı video mesajda Apple Watch'u Çin Yeni Yılı ve sömestr tatiliyle birlikte çıkartmak istediklerini bildirdi.

Apple'ın Perakende ve Online Satış'ından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Angela Ahrendt, departmanındaki çalışanlar için yolladığı video mesajda Apple Watch'u Çin Yeni Yılı ve sömestr tatiliyle birlikte çıkartmak istediklerini bildirdi.

Bundan önce 2015 yılının başında piyasaya çıkacağı açıklanan Apple Watch, mühendislik aşamasında yaşanan bazı sorunlar sebebiyle 2015 yılının ilk çeyreğinin sonundaki bir tarihe sarkacak gibi gözüküyor.

Çin Yeni Yılı 19 Şubat'ta. Sonbahar ise 20 Mart itibariyle başlıyor. Bu durumda Apple'ın üst düzey isimlerinden Ahrentd'ın ilkbaharda çıkacağız vurgusu, Şubat sonu ile Mart ayı içerisinde herhangi bir güne tekabül edecek.

Bugüne dek Apple'ın akıllı saatini 2014 yılının sonunda piyasaya çıkartması beklendiği söyleniyordu. Fakat söylentiler yaşanan mühendislik sıkıntılarının bir türlü aşılamadığını ve cihazın ufak bir rötarla, noel ve sevgililer günü gibi satış için önemli avantaj zamanlarını kaçıracak.

Apple'ın patronu Tim Cook, ilk jenerasyon modelin her gün şarj edilmesi gerektiğini açıklamıştı. Apple Watch'da yaşanan mühendislik sıkıntısının da Apple Watch'un bu şarj süresi olduğu öne sürülüyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası