Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAmazon'un yeni ürünü akıllı bir hoparlör: Amazon Echo

Amazon'un yeni ürünü akıllı bir hoparlör: Amazon Echo

17 Şubat 2015
Amazon'un yeni ürünü akıllı bir hoparlör: Amazon Echo - Amazon, e-ticaret alanındaki başarısını ürünlere de taşımayı ilk olarak e-kitap okuyucusuyla başarmıştı. Amazon, şimdi de yepyeni bir akıllı hoparlör tanıttı.

Amazon, e-ticaret alanındaki başarısını ürünlere de taşımayı ilk olarak e-kitap okuyucusuyla başarmıştı. Amazon, şimdi de yepyeni bir akıllı hoparlör tanıttı.

Amazon Echo ismi verilen akıllı hoparlör, aslında Siri ile çok benzer bir sistemle size hizmet veren, sözlü konuşmalarınıza cevap verebilen, müzik çalabilen ve evdeki herkese hitap eden teknolojik bir ürün olarak konumlandırılmış durumda.

Amazon Echo aracılığıyla, anlık olarak bilgi, müzik, haberler, hava durumu gibi bilgileri dinleyebilmeniz mümkün oluyor. Tamamen eller serbest modda çalışan akıllı hoparlör, tüm odadaki sesleri dinleyerek komutlarınızı almak için hazır bulunuyor.

Amazon Web Services'a, yani "buluta bağlı" olarak çalışacak Amazon Echo, böylece evin farklı odalarında kendine yer edinebilecek nitelikte bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Amazon Echo ile ilk endişelerden birisi tabii ki ortam ses dinleme kaydı ve gizlilikle ilgili faktörler olacağa benziyor. Çünkü Amazon Echo sürekli olarak sesleri dinliyor ve içerisinde komutları almak için hazır olarak beklemede bulunuyor.

Kolay kurulum, hızlı kablosuz bağlantı ve Bluetooth desteği ile evlerdeki yerini almayı hedefleyecek olan Amazon Echo'nun, Fire OS, Android ve iOS işletim sistemlerinde uygulamaları da bulunuyor. Böylece Amazon Echo'daki alarmları, müzikleri ve daha pek çok şeyi akıllı telefon üzerinden de yönetebilmek mümkün oluyor.

Amazon Prime üyeleri için kısa bir süreliğine 99$'lık fiyattan satılacak Amazon Echo'nun şu andaki ön sipariş talebi 199$'lık bir bedel karşılığında alınıyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası