Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWeb siteleri ve mobil uygulamalar için gelişmiş bir çeviri aracı: LingoHub

Web siteleri ve mobil uygulamalar için gelişmiş bir çeviri aracı: LingoHub

17 Şubat 2015
Web siteleri ve mobil uygulamalar için gelişmiş bir çeviri aracı: LingoHub - Web siteleri ve mobil uygulamalar için gelişmiş çeviri hizmetleri sunan LingoHub ile online olarak sunduğunuz ürün ya da servisinizde çok sayıda dil seçeneğini kullanıcılarınıza kolayca aktarabilirsiniz.

Web siteleri ve mobil uygulamalar için gelişmiş çeviri hizmetleri sunan LingoHub ile online olarak sunduğunuz ürün ya da servisinizde çok sayıda dil seçeneğini kullanıcılarınıza kolayca aktarabilirsiniz.

Kendi bünyesinde çok sayıda tercüman bulunduran LingoHub'da tercümanlar aynı anda aynı proje üzerinde de çalışabiliyor. Bu da kuşkusuz projelerin lokalizasyon için kısa sürede çeviri elde etmelerini sağlıyor.Çok sayıda programlama dili, framework ve platformla entegre olabilen LingoHub; yeni bir proje oluşturduğunuzda sizden projenin hangi programlama dili ya da hangi framework'le hazırlandığı bilgisini istiyor.

Sonrasında projenin halihazırdaki dili ve hedef dilleri belirliyorsunuz ve kaynak kodları LingoHub'a yüklüyorsunuz. Ardınan hem ekibiniz hem de tercümanlar web üzerinden tüm çevirisi yapılacak metinlere ve detaylı analizlere ulaşabilmesi mümkün. LingoHub'da fiyatlandırma ise aylık olarak 29 dolardan başlayıp 149 dolara kadar çıkabiliyor.Her ne kadar internetin çok büyük bir kısmı İngilizce olsa da geniş coğrafyalarda kullanıcısı olan web siteleri ve mobil uygulamaların farklı farklı dillerde hizmet vermesi lokalizasyonun en büyük parçalarından biri. Bu noktada önemli bir probleme çözüm olan 2012 çıkışlı girişim; aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu tercümanlarla da müşterilerine oldukça büyük bir kolaylık sunuyor.

LingoHub'ın kuşkusuz en çok dikkat çeken özellikleri Bitbucket ve GitHub gibi kod depolama platformlarıyla entegre olabilmesi ve geliştiriciler için API sunması. LingoHub'ın detaylı dokümantasyonu üzerinden bu konuda bilgi alabilirsiniz.Bugüne kadar 200 bin dolara yakın tohum yatırım alan girişim, şu an 5 kişilik bir ekiple yoluna devam ediyor. Kurucu ekipten aldığımız bilgiye göre girişimin sahip olduğu müşteri sayısıysa 2000 civarında.

Medya sponsoru olduğumuz ve İrlanda'nın başkenti Dublin'de geçtiğimiz hafta içinde düzenlenen Web Summit etkinliğinde tanıştığımız girişimlerden biri olan LingoHub, yine ekipten aldığımız bilgiye göre şu an tamamen LingoIO isimli projesine odaklanmış durumda.Hem LingoIO hem de LingoHub hakkındaki gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası