Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung Gear VR önümüzdeki ay satışa çıkıyor

Samsung Gear VR önümüzdeki ay satışa çıkıyor

17 Şubat 2015
Samsung Gear VR önümüzdeki ay satışa çıkıyor - Samsung, Oculus VR desteği ile geliştirdiği artırılmış gerçeklik gözlüğü Samsung Gear VR'ı, önümüzdeki ay satışa çıkartacağını resmileştirdi.

Samsung, Oculus VR desteği ile geliştirdiği artırılmış gerçeklik gözlüğü Samsung Gear VR'ı, önümüzdeki ay satışa çıkartacağını resmileştirdi.

Oculus VR'ın da arkasında olduğu önemli bir proje ile Gear ürün ailesine yeni bir üye ekleyen Samsung, bu yeni ürününü Aralık ayında piyasaya sürecek. Temmuz ayında hakkında söylentiler başlayan, Eylül ayında da resmi olarak duyurulan Gear VR'ın Innovator's Edition versiyonu Aralık ayında sahipleriyle buluşacak.

Samsung Gear VR, şimdilik sadece Samsung Galaxy Note 4'ün desteklediği bir ürün. Bunun altında yatan sebep ise Samsung'un Oculus mobil SDK'sı ile uyumlu çalışabilen tek cihazının Galaxy Note 4 olması. Her ne kadar bu Gear VR'ın satışlarına olumsuz etki edebilecek gibi gözükse de, bu ürünün Samsung için bir başlangıç olduğunu da aklımızın bir köşesinde tutmamız gerekiyor.

Samsung, Gear VR için ön talep formunu açarken, cihazın fiyatının hala belli olmaması gibi bir durum söz konusu. Ancak daha önce sızan bilgilere göre, Gear VR ürününün fiyatının 200 dolar seviyesinin altında olması beklendiğini son olarak belirtelim.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası